Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Var
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Çaykur Organik Hemşin Çayı Metal Kutu 400 gr Fiyatları

Çaykur Organik Hemşin Siyah Dökme Çay Teneke 400 G

Satıcı: caykurshop

417,51 TL

(1.043,78 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 417.51
EFORLTD Çaykur Org. Hemşin Teneke 400 Gr, Org. Rize Çayı 400 Gr Ve Org. Rize Çayı 500 Gr

Satıcı: ÇAYLİMANI

1.185,00 TL

(987,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 1185.00
Çaykur Organik Hemşin Çay Teneke Kutu 400 Gr X 3 Adet

Satıcı: Çaykur Shop

1.221,90 TL

(1.018,25 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 1221.90
Çaykur Organik Hemşin Çayı Hediyelik 400Gr (Teneke Kutu) /

Satıcı: BU ADAM

436,00 TL

(1.090,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 436.00
Çaykur Organik Hemşin Çayı (Teneke Kutu) 400 gr.

Satıcı: Çaykur Shop

463,90 TL

(1.159,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 463.90
Çaykur Hemşin Organik Çayı 400 Gr Teneke Kutu

Satıcı: Caferli

550,00 TL

(1.375,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 550.00
Çaykur Organik Hemşin Siyah Dökme Çay Teneke 400 G

Satıcı: caferli

573,75 TL

(1.434,38 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 573.75

Satıcı: KADER DEMİR

680,00 TL

(1.700,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 680.00
Çaykur Organik Hemşin Çayı (Teneke Kutu) 400 gr. İkili Paket

Satıcı: Çaykur Shop

842,90 TL

(2.107,25 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 842.90

Çaykur Organik Hemşin Çayı Metal Kutu 400 gr Fiyat Geçmişi

Çaykur Organik Hemşin Çayı Metal Kutu 400 gr Ürün Ailesi

Çaykur Organik Hemşin Çayı Metal Kutu 200 gr Çay 200 gr 355,90 TL(1.779,50 TL/kg)
Çaykur Organik Hemşin Çayı Metal Kutu 400 gr Çay 400 gr 417,51 TL(987,50 TL/kg)

Çaykur Organik Hemşin Çayı Metal Kutu 400 gr Temel Özellikleri

Var
Demlik

Çaykur Organik Hemşin Çayı Metal Kutu 400 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Çaykur Organik Hemşin Çayı Metal Kutu 400 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.