Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Var
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Çaykur Organik Rize Çayı 400 gr Fiyatları

Çaykur Organik Rize Siyah Dökme Çay 400 G

Satıcı: kaytika

313,45 TL

(783,63 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 313.45
Çaykur Organik Rize Siyah Dökme Çay 20 x 400 G

Satıcı: kaytika

4.606,55 TL

(575,82 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 4606.55
Çaykur Organik Rize Siyah Dökme Çay 6 x 400 G

Satıcı: kaytika

1.443,05 TL

(601,27 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 1443.05
Çaykur ORGANİK RİZE ÇAYI 400 GR 15 ADET

Satıcı: kaytika

3.699,00 TL

(616,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3699.00
Çaykur Organik Rize Çayı 400 Gr X 15 Adet

Satıcı: kaytika

3.699,70 TL

(616,62 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 3699.70
Çaykur Organik Rize Siyah Dökme Çay 4 x 400 G

Satıcı: kaytika

987,05 TL

(616,91 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 987.05
Çaykur Organik Rize 400 Gr X 10 Adet

Satıcı: kaytika

2.554,30 TL

(638,58 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2554.30
Çaykur Organik Rize Çayı 400 Gr X 4 Adet

Satıcı: kaytika

1.038,80 TL

(649,25 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1038.80
Çaykur Organik Rize 400 Gr X 3 Adet

Satıcı: kaytika

809,95 TL

(674,96 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 809.95
Çaykur Organik Rize Çayı 400 Gr ( 5 Adet )

Satıcı: Çaylimanı

1.367,10 TL

(683,55 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 1367.10
Çaykur Organik Rize 400 Gr X 2 Adet

Satıcı: kaytika

554,20 TL

(692,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 554.20
Çaykur ORGANİK RİZE ÇAYI 400 GR 2 ADET

Satıcı: kaytika

569,95 TL

(712,44 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 569.95
Çaykur 5 Adet Organik Rize Çayı 400 Gr

Satıcı: Çaylimanı

1.462,50 TL

(731,25 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

13 1462.50
Çaykur 5 Adet Organik Rize Çayı 400 Gr Karton Kutu

Satıcı: Çaylimanı

1.462,50 TL

(731,25 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

14 1462.50
Çaykur Organik Rize 400 Gr X 3 Adet

Satıcı: ÇAYLİMANI

925,00 TL

(770,83 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 925.00
Çaykur Organik Rize 400 Gr X 2 Adet

Satıcı: Çaylimanı

629,10 TL

(786,38 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

16 629.10
Çaykur Organik Rize Çayı 400 Gr

Satıcı: kaytika

317,20 TL

(793,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 317.20
Çaykur ORGANİK RİZE ÇAYI 400 GR 2 ADET

Satıcı: ÇAYLİMANI

649,00 TL

(811,25 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 649.00
Çaykur ORGANİK RİZE ÇAYI 400 GR

Satıcı: kaytika

329,95 TL

(824,88 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

19 329.95
Çaykur ORGANİK RİZE ÇAYI 400 GR

Satıcı: kaytika

329,95 TL

(824,88 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

20 329.95
Çaykur ORGANİK RİZE ÇAYI 400 GR

Satıcı: ÇAYLİMANI

381,00 TL

(952,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

21 381.00
Çaykur Organik Rize Çay 400 Gr

Satıcı: Çaylimanı

382,50 TL

(956,25 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

22 382.50
Çaykur Organik Rize Siyah Dökme Çay 400 G

Satıcı: caylimani

387,00 TL

(967,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

23 387.00
Çaykur ORGANİK RİZE ÇAYI 400 GR

Satıcı: ÇAYLİMANI

399,00 TL

(997,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

24 399.00
Çaykur Organik Rize Çayı 400 Gr

Satıcı: BU ADAM

400,40 TL

(1.001,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

25 400.40
Çaykur Organik Rize Çayı 400 Gr,8690105001785OK

Satıcı: ODK TR

420,00 TL

(1.050,00 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

26 430
Çaykur Organik Rize ve Hemşin Siyah Dökme Çay 2 x 400 G

Satıcı: kaytika

493,95 TL

(1.234,88 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

27 493.95
Çaykur Organik Rize Çay 400 Gr + Organik Hemşin Çay 400 Gr Dökme

Satıcı: kaytika

529,95 TL

(1.324,88 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

28 529.95
Çaykur Organik Rize ve Hemşin Siyah Dökme Çay 2 x 400 G

Satıcı: caylimani

594,15 TL

(1.485,38 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

29 594.15
Çaykur Organik Rize Çay 400 Gr + Organik Hemşin Çay 400 Gr Dökme

Satıcı: Çaylimanı

629,10 TL

(1.572,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

30 629.10
Çaykur Organik Rize 400 Gr + Organik Hemşin 400 Gr Dökme + Çaykur Hediyelik Çay 400Gr ( Present )

Satıcı: Çaylimanı

930,60 TL

(2.326,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

31 930.60

Çaykur Organik Rize Çayı 400 gr Fiyat Geçmişi

Çaykur Organik Rize Çayı 400 gr Temel Özellikleri

Var
Demlik

Çaykur Organik Rize Çayı 400 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Çaykur Organik Rize Çayı 400 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.