Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Çaykur Rize Turist Çay 200 gr Fiyatları

Çaykur Turist Çay 200 g 80,90 TL

(404,50 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 90.9
Çaykur Rize Turist Çayı 200 Gr X 18 Adet

Satıcı: PETFOR

1.268,45 TL

(352,35 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 1268.45
Çaykur Rize Turist Çayı 200gr 2 Adet

Satıcı: Bolkoy

200,22 TL

(500,55 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 210.22
Çaykur Rize Turist Çayı 200gr 2 Adet

Satıcı: DAĞDEVİREN GROSS

200,77 TL

(501,93 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 210.77
Çaykur Rize Turist Çay 200 Gr X 4 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

422,20 TL

(527,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 422.20
Çaykur Rize Turist Çay 200 gr x 4 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

431,10 TL

(538,88 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 431.10
Çaykur Rize Turist Çayı 200Gr 2 Adet

Satıcı: PETFOR

217,45 TL

(543,63 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 227.45
Çaykur Rize Turist Çayı 200Gr+Çay Çiçeği 200Gr+Altınbaş Klasik 200Gr+Filiz Çayı 200Gr 4'Lü Set

Satıcı: Çaylimanı

490,50 TL

(613,13 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 490.50
Çaykur Rize Turist Çay 200 gr x 4 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

529,00 TL

(661,25 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 539
Çaykur Rize Turist Çayı 200 gr

Satıcı: Bolkoy

138,70 TL

(693,50 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 148.7
Çaykur Rize Turist Çayı 200 gr

Satıcı: Ucuza.Var

140,90 TL

(704,50 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 150.9
Çaykur Rize Turist Çayı 200 gr

Satıcı: Çaykur Shop

141,90 TL

(709,50 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 151.9
Çaykur Rize Turist Siyah Dökme Çay 200 G

Satıcı: caykurshop

143,01 TL

(715,05 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

13 143.01
Çaykur Rize Turist Çayı 200g

Satıcı: Amazon.com.tr

144,90 TL

(724,50 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

14 154.9
Çaykur Rize Turist Çayı 200g 2li paket

Satıcı: Amazon.com.tr

289,80 TL

(724,50 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

9 sn önce

15 299.8
Çaykur Rize Turist Siyah Dökme Çay 200 G

Satıcı: medshop

160,11 TL

(800,55 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

16 160.11
Çaykur Rize Turist Çayı 200gr+çay Çiçeği 200gr+altınbaş Klasik 200gr+filiz Çayı 200gr 4'lü Set

Satıcı: ÇAYLİMANI

699,00 TL

(873,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 699.00
Çaykur Rize Turist Çayı 200 gr

Satıcı: Med Shop

177,90 TL

(889,50 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

18 187.9
Çaykur Rize Turist Çayı 200 Gr

Satıcı: PETFOR

200,00 TL

(1.000,00 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

19 210
Çaykur Rize Turist Çayı 200 Gr

Satıcı: Çaylimanı

206,10 TL

(1.030,50 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

20 216.1
Çaykur Rize Turist Dökme Çay 200 gr. İkili Paket

Satıcı: Çaykur Shop

232,90 TL

(1.164,50 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

21 242.9
Caykur Rıze Turıst 200Gr.

Satıcı: KALAFATLAR

250,40 TL

(1.252,00 TL/kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

22 260.4
Çaykur Rize Turist Dökme Çay 200 gr. İkili Paket

Satıcı: Med Shop

260,90 TL

(1.304,50 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

23 270.9
Çaykur Rize Turist Dökme Çay 200 gr. İkili Paket

Satıcı: Ucuza.Var

277,90 TL

(1.389,50 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

24 287.9

Çaykur Rize Turist Çay 200 gr Fiyat Geçmişi

Çaykur Rize Turist Çay 200 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Çaykur Rize Turist Çay 200 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Çaykur Rize Turist Çay 200 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.