Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Çaykur Tamdem Siyah Çay 1000 gr Fiyatları

Çaykur Tamdem Bergamotlu Çay 1000 gr.

Satıcı: PETFOR

357,00 TL

(357,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 357.00
Çaykur Tamdem Bergomotlu 1 Kg X 10 Adet

Satıcı: PETFOR

3.114,45 TL

(311,45 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 3114.45
Çaykur Tamdem Bergamot Aromalı Siyah Dökme Çay 6 x 1 KG

Satıcı: petfor

1.895,63 TL

(315,94 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 1895.63
Çaykur Tamdem Bergamot Aromalı Siyah Dökme Çay 10 x 1 KG

Satıcı: petfor

3.215,00 TL

(321,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 3215.00
Tamdem Bergomotlu 1 Kg X 4 Adet

Satıcı: PETFOR

1.288,82 TL

(322,21 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 1288.82
Tamdem Bergamotlu 1000 Gr 3 'lü Set

Satıcı: PETFOR

986,81 TL

(328,94 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 986.81
Tamdem Bergomotlu 1 kg X 2 Adet

Satıcı: PETFOR

679,50 TL

(339,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 679.50
Çaykur Tamdem Bergamot Aromalı Siyah Dökme Çay 4 x 1 KG

Satıcı: petfor

1.385,10 TL

(346,28 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 1385.10
Çaykur Tamdem Bergamot Aromalı Siyah Dökme Çay 2 x 1 KG

Satıcı: petfor

714,54 TL

(357,27 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 714.54
Çaykur Tamdem Bergomotlu 1 kg X 6 Adet

Satıcı: Bolkoy

2.285,65 TL

(380,94 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 2285.65
Çaykur Tamdem Bergomotlu 1 Kg X 6 Adet

Satıcı: PETFOR

2.288,00 TL

(381,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

11 2288.00
Çaykur Tamdem Bergomotlu 1 Kg X 6 Adet

Satıcı: Çaylimanı

2.288,70 TL

(381,45 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

12 2288.70
Çaykur Tamdem Çayı Bergomatlı 1000 gr X 6 Paket

Satıcı: Bolkoy

2.348,90 TL

(391,48 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 2348.90
Çaykur Tamdem Bergomotlu 1 kg X 10 Adet

Satıcı: Bolkoy

3.963,57 TL

(396,36 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 3963.57
Çaykur Tamdem Bergamotlu 1000 Gr 3 'lü Set

Satıcı: Bolkoy

1.256,97 TL

(418,99 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 1256.97
Çaykur Tamdem Bergamot Aromalı Siyah Dökme Çay 1 KG

Satıcı: petfor

422,52 TL

(422,52 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

16 422.52
Çaykur Tamdem Bergomotlu 1 Kg X 4 Adet

Satıcı: Bolkoy

1.699,00 TL

(424,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

17 1699.00
Çaykur Tamdem Bergomotlu 1 kg X 2 Adet

Satıcı: Bolkoy

865,67 TL

(432,84 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

18 865.67
Çaykur Tamdem Siyah Çay 1000 Gr (4 Adet )

Satıcı: Bolkoy

1.899,00 TL

(474,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

19 1899.00
Çaykur Tamdem Bergamotlu Çay 1000 gr

Satıcı: Bolkoy

489,97 TL

(489,97 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

20 489.97
Çaykur Tamdem Bergamotlu Çay 1000 gr

Satıcı: caylimani

539,10 TL

(539,10 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

21 539.10
Caykur Tamdem Çayı Bergomatlı 1000 Gr x 6 Paket Toplam 6 Kg

Satıcı: Marketcimrisi

3.250,00 TL

(541,67 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

22 3260
Caykur Tamdem Çayı Bergomatlı 1000 Gr x 12 Paket Toplam 12 Kg

Satıcı: Marketcimrisi

6.500,00 TL

(541,67 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

23 6510
Çaykur Tamdem Bergamotlu Çay 1000 gr

Satıcı: petfor

561,99 TL

(561,99 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

24 561.99
Çaykur Tamdem Bergamotlu Çay 1000 Gr

Satıcı: MARKET CİMRİSİ

600,80 TL

(600,80 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

25 600.80

Çaykur Tamdem Siyah Çay 1000 gr Fiyat Geçmişi

Çaykur Tamdem Siyah Çay 1000 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik
Aroma:

Çaykur Tamdem Siyah Çay 1000 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Çaykur Tamdem Siyah Çay 1000 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.