Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Doğuş Filiz Çayı 3000 gr Fiyatları

Doğuş Çay | Karadeniz Çayı , Filiz Çayı , Tiryaki Çayı (3Kg)

Satıcı: Turna Shopping Center

1.059,10 TL

(353,03 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 1059.10
Doğuş Karadeniz Filiz Siyah Dökme Çay 3 KG

Satıcı: otuz2

1.059,67 TL

(353,22 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 1059.67
Doğuş Çay | Karadeniz Çayı , Filiz Çayı , Tiryaki Çayı (3kg)

Satıcı: kaytika

1.094,00 TL

(364,67 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1094.00
Doğuş Çay | Karadeniz Çayı , Filiz Çayı , Tiryaki Çayı (3kg)

Satıcı: Turna Shopping Center

1.178,10 TL

(392,70 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1178.10
Doğuş Çay | Karadeniz Çayı , Filiz Çayı , Tiryaki Çayı (3kg)

Satıcı: RİAGROUP

1.249,90 TL

(416,63 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1249.90
DOGUS SIYAH CAY 3000 GR

Satıcı: Amazon.com.tr

1.263,49 TL

(421,16 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 1273.49
Doğuş Çay | Karadeniz Çayı , Filiz Çayı , Tiryaki Çayı (3kg)

Satıcı: ÇAYKUR-ÇAYLAZ

1.263,50 TL

(421,17 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1263.50
Doğuş Filiz Çay 3000 gr

Satıcı: Ravi E-ticaret

1.397,20 TL

(465,73 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 1397.20
Doğuş Çay | Karadeniz Çayı , Filiz Çayı , Tiryaki Çayı (3kg)

Satıcı: MD Digital Marketing

1.470,00 TL

(490,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 1470.00
Doğuş Karadeniz Filiz Çayı 3000 gr

Satıcı: ÇAYKUR-ÇAYLAZ

1.510,50 TL

(503,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1510.50
Doğuş Filiz Çay 3 Kg

Satıcı: BU ADAM

1.646,40 TL

(548,80 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 1646.40
Doğuş Karadeniz Filiz Çayı 3000 gr

Satıcı: Aktüel Express

2.406,90 TL

(802,30 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 2406.90

Doğuş Filiz Çayı 3000 gr Fiyat Geçmişi

Doğuş Filiz Çayı 3000 gr Ürün Ailesi

Doğuş Filiz Çayı 3000 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Doğuş Filiz Çayı 3000 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Doğuş Filiz Çayı 3000 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.