Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Aroma:

Ezber Bozan Çay Tomurcuklu 5000 gr Fiyatları

Ezberbozan Çay Ezber Bozan Çay Tomurcuklu 2,5 Kg

Satıcı: MSE E-TİCARET

1.440,00 TL

(288,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 1440.00
Ezberbozan Çay Ezber Bozan Çay Tomurcuklu 2,5 Kg

Satıcı: ŞEN GIDA

1.440,00 TL

(288,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 1440.00
Ezberbozan Çay Ezberbozan Ezber Bozan Çay 5kg (TOMURCUKLU)

Satıcı: ORUÇ GRUP

2.535,00 TL

(507,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 2535.00
Ezberbozan Çay EZBERBOZAN 5 KG DÖKME ÇAY / BERGAMOT AROMALI

Satıcı: ORUÇ GRUP

2.535,00 TL

(507,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 2535.00
Ezberbozan Çay EZBERBOZAN 5 KG DÖKME ÇAY / BERGAMOT AROMALI

Satıcı: Zafer Kurumsal Tedarik

2.535,00 TL

(507,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 2535.00
Ezberbozan Çay Ezber Bozan Dökme Çay 5 Kg (TOMURCUKLU)(BERGAMOT AROMALIDIR)

Satıcı: ORUÇ GRUP

2.535,00 TL

(507,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 2535.00
Ezberbozan Çay Ezber Bozan Dökme Çay 5 Kg (TOMURCUKLU)(BERGAMOT AROMALIDIR)

Satıcı: ŞEN GIDA

2.535,00 TL

(507,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 2535.00
Ezberbozan Çay Ezberbozan Ezber Bozan Çay 5kg (TOMURCUKLU)

Satıcı: YAĞMUR GIDA İÇ VE DIŞ TİC

2.535,00 TL

(507,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 2535.00
Ezberbozan Çay Ezber Bozan Dökme Çay 5 Kg (TOMURCUKLU)(BERGAMOT AROMALIDIR)

Satıcı: MSE E-TİCARET

2.535,00 TL

(507,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 2535.00
Ezberbozan Çay Ezber Bozan Dökme Çay 5 Kg (TOMURCUKLU)(BERGAMOT AROMALIDIR)

Satıcı: ÇAKIR TİCARET FATİH ÇAKIR

2.535,00 TL

(507,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 2535.00
Ezberbozan Ezber Bozan Çay 5kg (TOMURCUKLU)

Satıcı: ZAFER KURUMSAL TEDARİK

2.535,00 TL

(507,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 2535.00

Ezber Bozan Çay Tomurcuklu 5000 gr Fiyat Geçmişi

Ezber Bozan Çay Tomurcuklu 5000 gr Ürün Ailesi

Ezber Bozan Çay Tomurcuklu 5000 gr Çay 5 kg 1.440,00 TL(288,00 TL/kg)
Ezber Bozan Çay Tomurcuklu 2500 gr Çay 2.5 kg 1.440,00 TL(576,00 TL/kg)

Ezber Bozan Çay Tomurcuklu 5000 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Ezber Bozan Çay Tomurcuklu 5000 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ezber Bozan Çay Tomurcuklu 5000 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.