Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Karali Geleneksel Filiz Çay 1000 gr Fiyatları

Karali Çay Karali Geleneksel Filiz Dökme Çay 1000 Gr

Satıcı: Trend Kahve

435,60 TL

(435,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 435.60
Karali Geleneksel Filiz Çayı 1000 Gr X 4 Adet

Satıcı: İçecek Kapıda

1.588,60 TL

(397,15 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1588.60
Karali Geleneksel Filiz Dökme Çay 1 Kg 6 Adet

Satıcı: Trend Kahve

2.402,10 TL

(400,35 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2402.10
Karali Çay Karali Geleneksel Filiz Dökme Çay 1 Kg X 4 Adet

Satıcı: Trend Kahve

1.689,90 TL

(422,48 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1689.90
Karali Çay Karali Geleneksel Filiz Dökme Çay 1000 Gr X 12 Adet

Satıcı: Trend Kahve

5.072,60 TL

(422,72 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5072.60
Karali Çay Karali Geleneksel Filiz Dökme Çay 1 Kg X 2 Adet

Satıcı: Trend Kahve

871,90 TL

(435,95 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 871.90
Karali Geleneksel Filiz Çayı 1000 Gr X 4 Adet

Satıcı: İÇECEK KAPIDA

1.781,18 TL

(445,30 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 1781.18
Karali Çay Geleneksel Filiz Çayı 1 Kg.

Satıcı: AmbalajKapida

499,99 TL

(499,99 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 499.99

Satıcı: MSE E-TİCARET

599,00 TL

(599,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 599.00

Karali Geleneksel Filiz Çay 1000 gr Fiyat Geçmişi

Karali Geleneksel Filiz Çay 1000 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Karali Geleneksel Filiz Çay 1000 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Karali Geleneksel Filiz Çay 1000 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.