Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Var
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Karali Organik Siyah Çay 500 gr Fiyatları

Karali Çay Organik Siyah Çay 500 gr

Satıcı: KGROSS

280,00 TL

(560,00 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 290
Karali Çay Karali Organik 500 Gr X 12 Adet 1 Koli 6 Kg

Satıcı: Rize Çay Sepeti

2.699,91 TL

(449,99 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 2699.91
Karali Çay Karali Organik Çay 500 Gr X 12 Adet RizeCaySepeti

Satıcı: Rize Çay Sepeti

2.999,90 TL

(499,98 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 2999.90
Karali Çay Organik Siyah Çay 500 Gr X 3 Paket

Satıcı: Rize Çay Sepeti

764,91 TL

(509,94 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 764.91
Karali Çay Organik Siyah Çay 500 gr X 3 Paket

Satıcı: KGROSS

795,00 TL

(530,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 795.00
Karali Çay Karali Organik Siyah Çay 500 Gr x 3 Adet RizeCaySepeti

Satıcı: Rize Çay Sepeti

869,90 TL

(579,93 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 869.90
Karali Organik Siyah Dökme Çay 500Gr

Satıcı: FAKTÖRENERJİ

332,40 TL

(664,80 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 332.40
Karali Çay Organik Siyah Çay 500 gr

Satıcı: Hobim Teknoloji

350,00 TL

(700,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 350.00
Karali Çay Organik Siyah Çay 500 gr

Satıcı: Rize Çay Sepeti

399,90 TL

(799,80 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 399.90
Karali Çay Organik Siyah Çay 500 gr

Satıcı: FaktörTicaret

430,00 TL

(860,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 430.00
Karali Çay Karali Organik Siyah Çay 500 Gr x 3 Adet RizeCaySepeti

Satıcı: MSE E-TİCARET

1.499,00 TL

(999,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 1499.00

Karali Organik Siyah Çay 500 gr Fiyat Geçmişi

Karali Organik Siyah Çay 500 gr Temel Özellikleri

Var
Demlik

Karali Organik Siyah Çay 500 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Karali Organik Siyah Çay 500 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.