Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Karali Premium Filiz Çay 1000 gr Fiyatları

Karali Premium Filiz Çayı 1 Kg

Satıcı: GÖÇMEN GIDA

424,15 TL

(424,15 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 424.15
Karali Çay Premium Filiz Çay 1000 Gr X 3 Paket

Satıcı: Rize Çay Sepeti

1.169,91 TL

(389,97 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 1169.91
Karali Çay Karali Premium Filiz Çay 1000 gr X 12 Adet

Satıcı: KGROSS

4.785,00 TL

(398,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 4785.00
Karali Çay Karali Premium Filiz Çay 1000 gr X 12 Adet

Satıcı: Rize Çay Sepeti

4.799,90 TL

(399,99 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 4799.90
Karali Çay Karali Premium Filiz Dökme Çay 1 Kg (KİLİTLİ POŞET) X 12 Adet

Satıcı: Rize Çay Sepeti

4.799,90 TL

(399,99 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 4799.90
Karali Çay Karali Premium Filiz 1000 Gr X 12 Adet Rize Cay Sepeti

Satıcı: Rize Çay Sepeti

4.799,90 TL

(399,99 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 4799.90
Karali Çay Karali Premium Filiz 1000 Gr X 6 Adet Rize Cay Sepeti

Satıcı: Rize Çay Sepeti

2.499,90 TL

(416,65 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 2499.90
Karali Çay Karali Premium Filiz Çay 1000 Gr X 12 Adet

Satıcı: IYAŞ AVM

5.072,00 TL

(422,67 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 5072.00
Karali Premium Filiz Dökme Siyah Çay 1000Gr Kilitli Poşet

Satıcı: FAKTÖRENERJİ

430,80 TL

(430,80 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

9 430.80
Karali Çay Karali Premium Filiz Dökme Çay 1 Kg X 6 Adet

Satıcı: KGROSS

2.596,00 TL

(432,67 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 2596.00
Karali Çay KARALİ PREMİUM FİLİZ ÇAY 1000 GR X 3 PAKET

Satıcı: KGROSS

1.319,00 TL

(439,67 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 1319.00
Karali Çay Premium Filiz Çay 1000 gr

Satıcı: KGROSS

440,00 TL

(440,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 440.00
Karali Premium Filiz Siyah Dökme Çay 6 x 1 KG

Satıcı: otuz2

2.640,55 TL

(440,09 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 2640.55
Karali Premium Filiz Dökme Çay 12 x 1 KG

Satıcı: otuz2

5.283,13 TL

(440,26 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 5283.13
Karali Çay KARALİ PREMİUM FİLİZ ÇAY 1000 GR X 3 PAKET

Satıcı: Rize Çay Sepeti

1.329,90 TL

(443,30 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 1329.90
Karali Premium Filiz 1 kg Çay ( 1000 gr)

Satıcı: Coffeepaulo

449,00 TL

(449,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

16 449.00
Karali Premium Filiz Dökme Çay 1000 Gr X 4 Adet

Satıcı: otuz2

1.796,00 TL

(449,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

17 1796.00
Karali Premium Filiz Çayı 1000 Gr X 4 Adet

Satıcı: otuz2

1.796,00 TL

(449,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

18 1796.00
Karali Premium Filiz Siyah Dökme Çay 1 KG

Satıcı: faktörenerji

449,10 TL

(449,10 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

19 449.10
Karali Premium Filiz Çayı 1000 Gr X 4 Adet

Satıcı: İçecek Kapıda

1.839,20 TL

(459,80 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

20 1839.20
Karali Premium Filiz Siyah Dökme Çay 3 x 1 KG

Satıcı: otuz2

1.380,55 TL

(460,18 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

21 1380.55
Karali Premium Filiz Siyah Dökme Çay 4 x 1 KG

Satıcı: otuz2

1.881,63 TL

(470,41 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

22 1881.63
Karali Premium Filiz Siyah Dökme Çay 2 x 1 KG

Satıcı: otuz2

960,55 TL

(480,28 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

23 960.55
Karali Çay Karali Premium Filiz 1000 Gr X 12 Adet Rize Cay Sepeti

Satıcı: IYAŞ AVM

5.804,20 TL

(483,68 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

24 5804.20
Karali Premium Filiz Siyah Dökme Çay 6 X 1 Kg

Satıcı: IYAŞ AVM

2.937,60 TL

(489,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

25 2937.60
Karali Premium Filiz Çayı 1000 Gr X 4 Adet

Satıcı: IYAŞ AVM

1.998,10 TL

(499,53 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

26 1998.10
Karali Çay Karali Premium Filiz Çayı 1000 Gr (4'Lü)

Satıcı: IYAŞ AVM

1.998,10 TL

(499,53 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

27 1998.10
Karali Premium Filiz Dökme Çay 1000 Gr

Satıcı: AMBALAJKAPIDA

504,60 TL

(504,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

28 504.60
Karali Çay Karali Premium Filiz 1000 Gr X 3 Adet Rize Cay Sepeti

Satıcı: IYAŞ AVM

1.535,90 TL

(511,97 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

29 1535.90
Karali Premium Filiz Siyah Dökme Çay 1 KG

Satıcı: otuz2

517,54 TL

(517,54 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

30 517.54
Karali Çay Karali Premium Filiz Çay 1000 Gr X 3 Paket

Satıcı: IYAŞ AVM

1.563,90 TL

(521,30 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

31 1563.90
Karali Dökme Premium Filiz Çay 1000 gr

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

531,61 TL

(531,61 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

32 531.61
Karali Premium Filiz Çayı 1000 Gr X 4 Adet

Satıcı: İÇECEK KAPIDA

2.257,66 TL

(564,42 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

33 2257.66
Karali Premium Filiz Çayı 1000 Gr X 4 Adet

Satıcı: icecekkapida

2.525,17 TL

(631,29 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

34 2525.17

Karali Premium Filiz Çay 1000 gr Fiyat Geçmişi

Karali Premium Filiz Çay 1000 gr Ürün Ailesi

Karali Premium Filiz Çay 1000 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Karali Premium Filiz Çay 1000 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Karali Premium Filiz Çay 1000 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.