Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Karali Tomurcuk Çay 1000 gr (1 kg) Fiyatları

Karali Çay Tomurcuk Çay 1000 gr

Satıcı: KGROSS

398,00 TL

(398,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 398.00
Karali Çay Karali Tomurcuk (Bergamot Aromalı) Dökme Çay 1 Kg X 12 Adet

Satıcı: Rize Çay Sepeti

4.229,91 TL

(352,49 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 4229.91
Karali Çay Karali Tomurcuk (Bergamot Aromalı) Dökme Çay 1 Kg X 6 Adet

Satıcı: Rize Çay Sepeti

2.204,91 TL

(367,49 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 2204.91
Karali Çay Tomurcuk Çay 1000 gr X 3 Paket

Satıcı: KGROSS

1.160,00 TL

(386,67 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1160.00
Karali Çay Karali Tomurcuk (Bergamot Aromalı) Dökme Çay 1 Kg X 3 Adet

Satıcı: Rize Çay Sepeti

1.169,91 TL

(389,97 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 1169.91
Karali Çay Karali Tomurcuk (Bergamot Aromalı) Dökme Çay 1 Kg X 12 Adet

Satıcı: Rize Çay Sepeti

4.799,90 TL

(399,99 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 4799.90
Karali Çay Tomurcuk Siyah Bergomat Aromalı 1000 Gr

Satıcı: FAKTÖRENERJİ

401,40 TL

(401,40 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 401.40
Karali Çay Karali Tomurcuk (Bergamot Aromalı) Dökme Çay 1 Kg X 6 Adet

Satıcı: Rize Çay Sepeti

2.499,90 TL

(416,65 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2499.90
Karali Tomurcuk Bergamot Aromalı Siyah Dökme Çay 1 KG

Satıcı: faktörenerji

431,10 TL

(431,10 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 431.10
Karali Çay Karali Tomurcuk (Bergamot Aromalı) Dökme Çay 1 Kg X 3 Adet

Satıcı: Rize Çay Sepeti

1.299,90 TL

(433,30 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1299.90
Karali Tomurcuk Dökme Siyah Çay 1 Kg

Satıcı: MARKET CİMRİSİ

533,10 TL

(533,10 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 533.10
Karali Çay Tomurcuk Çay 1000 gr

Satıcı: Rize Çay Sepeti

549,90 TL

(549,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 549.90
Karali Çay Tomurcuk Çay 1000 gr

Satıcı: MSE E-TİCARET

999,00 TL

(999,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 999.00

Karali Tomurcuk Çay 1000 gr (1 kg) Fiyat Geçmişi

Karali Tomurcuk Çay 1000 gr Ürün Ailesi

Karali Tomurcuk Çay 1000 gr Çay 1 kg 398,00 TL(352,49 TL/kg)
Karali Tomurcuk Çay 500 gr Çay 500 gr Fiyat bulunamadı

Karali Tomurcuk Çay 1000 gr (1 kg) Temel Özellikleri

Yok
Demlik
Aroma:

Karali Tomurcuk Çay 1000 gr (1 kg) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Karali Tomurcuk Çay 1000 gr (1 kg) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.