Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:
Aroma:

Kayla Gurme Karadut Çayı 250 gr (250 gr) Fiyatları

Kayla Gurme Karadut Çayı Karadut Taneli 250 G

Satıcı: KaylaGurme

212,41 TL

(849,64 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 212.41
Kayla Gurme Karadut Çayı - Karadut Taneli (250 Gr)

Satıcı: KahveHerşey

217,20 TL

(868,80 TL/kg)

+ 77,50 TL Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 227.2
Kayla Gurme Karadut Çayı - Gerçek Karadut Meyve Taneli Çay - 250 G

Satıcı: Kayla Gurme

218,00 TL

(872,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 218.00
Kayla Gurme Karadut Çayı Karadut Taneli 250 G

Satıcı: Kah-veHerşey

224,91 TL

(899,64 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

4 224.91
Kayla Gurme Karadut Çayı - Karadut Taneli 250gr

Satıcı: Kayla Gurme

224,91 TL

(899,64 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 234.91
Kayla Gurme Şekersiz Meyve Taneli Çaylar 6 Adet 250 Gram Karadut, Elma, Nar, Çilek, Kivi, Muz

Satıcı: Kayla Gurme

1.381,20 TL

(920,80 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 1381.20
Kayla Gurme Karadut Çayı - Gerçek Karadut Meyve Taneli Çay - 250 g

Satıcı: Kayla Gurme

249,90 TL

(999,60 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 259.9
Kayla Gurme Karadut Çayı - Karadut Taneli 250gr 8682179409031

Satıcı: Kayla Gurme

249,90 TL

(999,60 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

8 259.9
Kayla Gurme Şekersiz Karadut Çayı - Gerçek Karadut Meyve Taneli - 250 G

Satıcı: Kayla Gurme

287,70 TL

(1.150,80 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 287.70
Kayla Gurme Şekersiz Karadut Çayı - Karadut Taneli 250 Gr.

Satıcı: Kayla Gurme

296,91 TL

(1.187,64 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 306.91
Kayla Gurme Şekersiz Karadut Çayı - Gerçek Karadut Meyve Taneli - 250 g

Satıcı: Kayla Gurme

329,90 TL

(1.319,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 329.90

Kayla Gurme Karadut Çayı 250 gr (250 gr) Fiyat Geçmişi

Kayla Gurme Karadut Çayı 250 gr Ürün Ailesi

Kayla Gurme Karadut Çayı 250 gr Çay 250 gr 212,41 TL(849,64 TL/kg)
Kayla Gurme Karadut Çayı 1000 gr Çay 1 kg 566,80 TL(566,80 TL/kg)

Kayla Gurme Karadut Çayı 250 gr (250 gr) Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Kayla Gurme Karadut Çayı 250 gr (250 gr) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Kayla Gurme Karadut Çayı 250 gr (250 gr) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.