Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:
Aroma:

Lazika Bergamotlu Siyah Çay 350 gr Fiyatları

LAZİKA Bergamot Aromalı Siyah Çay (350g)-İlk Hasat Mayıs Çayı,2.5 Yaprak,Tozsuz Çay,Çamlıhemşin Çayı

Satıcı: Yediğini Önemse

335,00 TL

(957,14 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 335.00
LAZİKA (Avantajlı 12'li SET) lu Siyah Çay Seti (12*350 g)-Mayıs Çayı, Çamlıhemşin Tozsuz/Berrak Çay

Satıcı: LAZİKAÇAY

3.259,20 TL

(776,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 3259.20
LAZİKA (Avantajlı 3'LÜ SET) Bergamotlu Siyah Çay Seti (3*350 g)-Mayıs Çayı, Çamlıhemşin Tozsuz/Berrak Çay

Satıcı: LAZİKAÇAY

980,10 TL

(933,43 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 980.10
LAZİKA (Avantajlı 2'Lİ SET) Bergamotlu Siyah Çay (2*350 g)-İlk Hasat Mayıs Çayı,Tozsuz Çay,Çamlıhemşin Çayı

Satıcı: LAZİKAÇAY

668,25 TL

(954,64 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 668.25
LAZİKA Bergamot Aromalı Siyah Çay (350g)-İlk Hasat Mayıs Çayı,2.5 Yaprak,Tozsuz Çay,Çamlıhemşin Çayı

Satıcı: LAZİKAÇAY

345,51 TL

(987,17 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 345.51
LAZİKA Bergamot Aromalı Siyah Çay (350 g)-Mayıs çayı,2.5 yaprak,Tozsuz çay,Çamlıhemşin çayı

Satıcı: Biokent Store

391,05 TL

(1.117,29 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 391.05
LAZİKA Bergamot Aromalı Siyah Çay (350 g)-Mayıs çayı,2.5 yaprak,Tozsuz çay,Çamlıhemşin çayı

Satıcı: YERLİ BAKKAL

495,24 TL

(1.414,97 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 495.24

Lazika Bergamotlu Siyah Çay 350 gr Fiyat Geçmişi

Lazika Bergamotlu Siyah Çay 350 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Lazika Bergamotlu Siyah Çay 350 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Lazika Bergamotlu Siyah Çay 350 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.