Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Lazika Çay
169,00 TL(422,50 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 169.00 LAZİKA Lazika Yayla Çaylı Siyah Çay 400 gr X 5 AdetSatıcı: LAZİKAÇAY
800,00 TL(400,00 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
2 800.00 LAZİKA (3'LÜ SET) Ilk Hasat Yayla Çaylı Siyah Çay 400g , Berrak, KatkısızSatıcı: LAZİKAÇAY
495,00 TL(412,50 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 495.00 Lazika Yayla Cayli Siyah Cay 400 Gr X 5 AdetSatıcı: dola gıda
827,20 TL(413,60 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 827.20 Lazika Yayla Cayli Siyah Cay 400 Gr X3 AdetSatıcı: dola gıda
527,12 TL(439,27 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 527.12 LAZİKA Lazika Yayla Çaylı Siyah Çay 400 grSatıcı: LilaPlus
185,00 TL(462,50 TL/kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 195 Lazika 2'Li Set Dogal Ve Yayla Cayli Siyah Cay 400 Gr 2 AdetSatıcı: dola gıda
377,52 TL(471,90 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
7 377.52 Lazika Yayla Cayli Siyah Cay 400 GrSatıcı: dola gıda
227,92 TL(569,80 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
8 227.92 LAZİKA Lazika Yayla Çaylı Siyah Çay 400 grSatıcı: TheLifeCo
230,00 TL(575,00 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
9 230.00 LAZİKA Lazika Yayla Çaylı Siyah Çay 400 grSatıcı: DOLA
239,00 TL(597,50 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
10 239.00