Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Lipton Doğu Karadeniz Çay 1000 gr Fiyatları

Lipton Doğu Karadeniz Dökme Çay, 1kg

Satıcı: Amazon.com.tr

279,95 TL

(279,95 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 289.95
Lipton Doğu Karadeniz Bergamot Aromalı Dökme Çay 1000 gr X 9 Adet

Satıcı: kaytika

2.395,00 TL

(266,11 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 2395.00
Lipton Doğu Karadeniz Siyah Dökme Çay 3 x 1 KG

Satıcı: onurmarket

817,00 TL

(272,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 817.00
Lipton Doğu Karadeniz Bergamot Aromalı Siyah Dökme Çay 9 x 1 KG

Satıcı: kaytika | 11 yorum

2.454,27 TL

(272,70 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 2454.27
Lipton Doğu Karadeniz Bergamot Aromalı Dökme Çay 1 Kg X 4 Adet

Satıcı: kaytika

1.109,00 TL

(277,25 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 1109.00
Lipton Doğu Karadeniz Dökme Çay 1000Gr X 4 Adet

Satıcı: Onur Market

1.125,00 TL

(281,25 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 1125.00
Lipton Doğu Karadeniz Dökme Siyah Çay 1000 Gr X 9 Adet

Satıcı: kaytika

2.536,70 TL

(281,86 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 2536.70
Lipton Doğu Karadeniz Bergamot Aromalı Siyah Dökme Çay 2 x 1 KG

Satıcı: evimizinihtiyaclari

566,10 TL

(283,05 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 566.10
Lipton Doğu Karadeniz Dökme Çay 1000 gr x 9 Adet

Satıcı: kaytika

2.549,00 TL

(283,22 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 2559
Lipton Doğu Karadeniz Bergamot Aromalı Siyah Dökme Çay 4 X 1 Kg

Satıcı: kaytika

1.153,40 TL

(288,35 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 1153.40
Lipton Doğu Karadeniz Bergamot Aromalı Siyah Dökme Çay 2 x 1 KG

Satıcı: onurmarket

584,25 TL

(292,13 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

11 584.25
Lipton Doğu Karadeniz Bergamot Aromalı Siyah Dökme Çay 4 x 1 KG

Satıcı: kaytika

1.170,87 TL

(292,72 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

12 1170.87
Lipton Doğu Karadeniz Bergamot Aromalı Siyah Dökme Çay 2 x 1 KG

Satıcı: kaytika

585,85 TL

(292,93 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

13 585.85
Lıpton Doğu Karadeniz Dökme Cay 1 Kg * 4'Lü

Satıcı: ŞEHZADEGRUPONLİNE

1.179,10 TL

(294,78 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 1179.10
Lipton Doğu Karadeniz Dökme Çay 1000 Gr 3 Adet

Satıcı: Onur Market

890,00 TL

(296,67 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

15 900
Lipton Doğu Karadeniz Bergamot Aromalı Dökme Çay 1000 gr X 3 Adet

Satıcı: kaytika

894,95 TL

(298,32 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

16 894.95
Lipton Doğu Karadeniz Dökme Çay 1000 Gr X 3Lü

Satıcı: kaytika

897,80 TL

(299,27 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

17 897.80
Lipton Doğu Karadeniz Bergamot Aromalı Dökme Çay 1000 gr X 3 Adet

Satıcı: ONUR MARKET

899,00 TL

(299,67 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

18 899.00
Lipton Doğu Karadeniz Bergamot Aromalı Dökme Çay 1000 gr x 3 Adet

Satıcı: kaytika

899,00 TL

(299,67 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

19 909
Lipton Doğu Karadeniz Bergamot Aromalı Dökme Çay 1 Kg X 2 Adet

Satıcı: kaytika

609,95 TL

(304,98 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

20 609.95
Lipton Doğu Karadeniz Bergamot Aromalı Dökme Çay 1000 gr 2 Adet

Satıcı: kaytika

609,95 TL

(304,98 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

21 609.95
Lipton Doğu Karadeniz Bergamot Aromalı Siyah Dökme Çay 3 x 1 KG

Satıcı: kaytika

919,77 TL

(306,59 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

22 919.77
Lipton Doğu Karadeniz Bergamot Aromalı Dökme Çay 1 Kg X 2 Adet

Satıcı: ONUR MARKET

615,00 TL

(307,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

23 615.00
Lıpton Doğu Karadeniz Dökme Cay 1 Kg *2'Li

Satıcı: ŞEHZADEGRUPONLİNE

625,40 TL

(312,70 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

24 625.40
Lipton Doğu Karadeniz Dökme Siyah Çay 1000 gr x 3 Adet + Balküpü Kesme Şeker 1000 gr

Satıcı: kaytika

939,00 TL

(313,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

25 939.00
Lipton Doğu Karadeniz Dökme Çay 1 KG

Satıcı: evimizinihtiyaclari

321,30 TL

(321,30 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

26 321.30
Lipton Doğu Karadeniz Siyah Dökme Çay 1 KG

Satıcı: kaytika

325,45 TL

(325,45 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

27 325.45
Lipton Doğu Karadeniz Bergamot Aromalı Siyah Dökme Çay 4 x 1 KG

Satıcı: hurba

1.322,91 TL

(330,73 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

28 1322.91
Lipton Doğu Karadeniz Dökme Siyah Çay 1000 Gr 335,95 TL

(335,95 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

29 345.95
Lipton Doğu Karadeniz Bergamot Aromalı Dökme Çay 1000 gr

Satıcı: kaytika

344,95 TL

(344,95 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

30 344.95
Lipton Doğu Karadeniz Çay 1000 G

Satıcı: Onur Market

351,00 TL

(351,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

31 351.00
Lıpton Doğu Karadeniz Dökme Cay 1 Kg

Satıcı: ŞEHZADEGRUPONLİNE

356,30 TL

(356,30 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

32 356.30
Lipton Doğu Karadeniz Dökme Bergamot Aromalı Siyah Çay 1000 Gr

Satıcı: kaytika

361,20 TL

(361,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

33 361.20
Lipton Doğu Karadeniz Dökme Çay 1000 Gr

Satıcı: Şehzade Online

386,12 TL

(386,12 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

34 386.12
Lipton Dogu Karadeniz Dökme Çay 1000 Gr X 9 Adet = 9 Kg Dökme Çay

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

3.517,77 TL

(390,86 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

35 3517.77
Lipton Doğu Karadeniz Dökme Çay 1000Gr X 4 Adet

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

1.614,78 TL

(403,70 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

36 1614.78
Lipton Doğu Karadeniz Bergamot Aromalı Dökme Çay 1000 gr

Satıcı: ONUR MARKET

409,00 TL

(409,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

37 409.00
Lipton Doğu Karadeniz Dökme Çay 1000 Gr

Satıcı: HÜRBA

445,41 TL

(445,41 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

38 445.41
Lipton Doğu Karadeniz Bergamot Aromalı Çay, 1000 G

Satıcı: BRN

449,00 TL

(449,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

39 449.00
Lipton Doğu Karadeniz Dökme Çay 1000 Gr X 4 Adet

Satıcı: İçecek Kapıda

1.797,50 TL

(449,38 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

40 1797.50
Unilever Lipton Doğu Karadeniz Çayı 1000Gr

Satıcı: LEVENT MARKET

454,40 TL

(454,40 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

41 454.40
Lipton Doğu Karadeniz Dökme Çay 2 x 1 kg + Earl Grey Dökme Çay 1 kg

Satıcı: Amazon.com.tr

934,89 TL

(467,45 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

42 944.89
Lipton Doğu Karadeniz Çay 1000 G

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

480,81 TL

(480,81 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

43 480.81
Lipton Doğu Karadeniz Dökme Çay 1000 Gr

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

501,57 TL

(501,57 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

44 501.57
Lipton Doğu Karadeniz Dökme Çay 1000 Gr X 4 Adet

Satıcı: İÇECEK KAPIDA

2.045,89 TL

(511,47 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

45 2045.89
Lipton Doğu Karadeniz Dökme Çay, 1000 g & Lipton Yellow Label Dökme Siyah Çay 1000 Gr

Satıcı: Amazon.com.tr

559,90 TL

(559,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

46 569.9
Lipton Doğu Karadeniz Bergamot Aromalı Çay, 1000 g (2 paketi)

Satıcı: Amazon.com.tr

559,90 TL

(559,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

47 569.9
Lipton Doğu Karadeniz Bergamot Aromalı Bardak Süzen Poşet Siyah Çay, 100'lü ve Lipton Doğu Karadeniz Dökme Çay, 1000 g

Satıcı: Amazon.com.tr

569,90 TL

(569,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

48 579.9
Lipton Doğu Karadeniz Dökme Çay, 1000 g ve Earl Grey Dökme Bergamot Aromalı Siyah Çay Özel Seri 1000 GR

Satıcı: Amazon.com.tr

654,94 TL

(654,94 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

49 664.94
Lipton Doğu Karadeniz Dökme Çay, 1kg (3 paketi)

Satıcı: Amazon.com.tr

839,85 TL

(839,85 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

50 849.85

Lipton Doğu Karadeniz Çay 1000 gr Fiyat Geçmişi

Lipton Doğu Karadeniz Çay 1000 gr Ürün Ailesi

Lipton Doğu Karadeniz Çay 500 gr Çay 500 gr 185,00 TL(370,00 TL/kg)
Lipton Doğu Karadeniz Çay 1000 gr Çay 1 kg 279,95 TL(266,11 TL/kg)

Lipton Doğu Karadeniz Çay 1000 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Lipton Doğu Karadeniz Çay 1000 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Lipton Doğu Karadeniz Çay 1000 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.