Çay Tipi:
Adet:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Mahbuba STD 100 Seylan Demlik Poşet Çay 100 Adet Fiyatları

Mahbuba Std 100 Ithal Seylan Sri Lanka Ceylon Kaçak Sallama Süzen Bardak Poşet Siyah Yaprak Çayı 100x2gr

Satıcı: MAHBUBA

312,62 TL

(1.563,10 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 312.62
Mahbuba Std 100 Seylan Kaçak Sallama Çay 100 x 2 G

Satıcı: ebutalhashop

314,10 TL

(1.570,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 314.10
Mahbuba STD 100 Gold Seylan Siyah Sallama Bardak Poşet Çay 100 x 2 G

Satıcı: SiirtPazar

341,91 TL

(1.709,55 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 341.91
Mahbuba Std 100 Ithal Seylan Sri Lanka Ceylon Kaçak Sallama Süzen Bardak Poşet Siyah Yaprak Çayı 100X2gr

Satıcı: midyatgokalp47

356,00 TL

(1.780,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 356.00
Mahbuba Std 100 Seylan Kaçak Sallama Çay 100 x 2 G

Satıcı: midyatgokalp47

360,00 TL

(1.800,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 360.00
Mahbuba Std 100 Ithal Seylan Sri Lanka Ceylon Kaçak Sallama Süzen Bardak Poşet Siyah Yaprak Çayı 100X2gr + Cam Bardak He

Satıcı: midyatgokalp47

373,80 TL

(1.869,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 373.80
Mahbuba Std 100 Ithal Seylan Sri Lanka Ceylon Kaçak Sallama Süzen Bardak Poşet Siyah Yaprak Çayı 100

Satıcı: midyatgokalp47

378,00 TL

(1.890,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 378.00
Mahbuba Std 100 Ithal Seylan Sri Lanka Ceylon Kaçak Sallama Süzen Bardak Poşet Siyah Yaprak Çayı 100 400,00 TL

(2.000,00 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 410

Mahbuba STD 100 Seylan Demlik Poşet Çay 100 Adet Fiyat Geçmişi

Mahbuba STD 100 Seylan Demlik Poşet Çay 100 Adet Temel Özellikleri

Adet:
Yok
Demlik
Aroma:

Mahbuba STD 100 Seylan Demlik Poşet Çay 100 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Mahbuba STD 100 Seylan Demlik Poşet Çay 100 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.