Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Mahmood Tea Super Pekoe Seylan Çayı 400 gr Fiyatları

Mahmood Tea Super Pekoe Ithal Seylan Sri Lanka Ceylon Dökme Çayı 400 gr

Satıcı: Sonsepet

389,61 TL

(974,03 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 389.61
Mahmood Seylan Çayı 2’Li Paket 400G X2 Super Pekoe

Satıcı: Karia Pazar

621,10 TL

(776,38 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 621.10
Mahmood Coffee Mahmood Seylan Çayı 2’li Paket 400g x2 Super Pekoe

Satıcı: Karia Pazar

679,50 TL

(849,38 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 679.50
Mahmood Tea Super Pekoe Seylan Siyah Seylan Çay 400 G

Satıcı: koycegizmarket

416,87 TL

(1.042,18 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 416.87
Mahmood Tea Super Pekoe Seylan Siyah Seylan Çay 400 G

Satıcı: Sonsepet

424,80 TL

(1.062,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 424.80
Mahmood Tea Super Pekoe Ithal Seylan Sri Lanka Ceylon Dökme Çayı 400 gr

Satıcı: SONSEPET

439,90 TL

(1.099,75 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

6 449.9
Mahmood Tea Super Pekoe Seylan Siyah Seylan Çay 400 G

Satıcı: midyatgokalp47

441,00 TL

(1.102,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 441.00
Mahmood Tea Super Pekoe Ithal Seylan Sri Lanka Ceylon Dökme Çayı 400 G

Satıcı: Sonsepet

459,90 TL

(1.149,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 459.90
MAHMODO TEA Mahmood Tea Super Pekoe - Saf Seylan Çayı 400 gr

Satıcı: SEZAR GROUP

475,00 TL

(1.187,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 475.00
Mahmood Tea Super Pekoe Seylan Siyah Seylan Çay 400 G

Satıcı: BerkeTicaret

495,00 TL

(1.237,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 495.00
Mahmood Tea Super Pekoe Ithal Seylan Sri Lanka Ceylon Dökme Çayı 400 G

Satıcı: Ekinin Marketi

529,90 TL

(1.324,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 529.90

Mahmood Tea Super Pekoe Seylan Çayı 400 gr Fiyat Geçmişi

Mahmood Tea Super Pekoe Seylan Çayı 400 gr Ürün Ailesi

Mahmood Tea Super Pekoe Seylan Çayı 400 gr Çay 400 gr 389,61 TL(776,38 TL/kg)
Mahmood Tea Super Pekoe Seylan Çayı 800 gr Çay 800 gr 789,00 TL(688,75 TL/kg)

Mahmood Tea Super Pekoe Seylan Çayı 400 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik
Aroma:

Mahmood Tea Super Pekoe Seylan Çayı 400 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Mahmood Tea Super Pekoe Seylan Çayı 400 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.