Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Neşe Çay Öz Gold 500 gr Fiyatları

Neşe Çay Bahçem Öz Gold 500 gr

Satıcı: Rize Çay Fuarı

255,00 TL

(510,00 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 265
Neşe Çay Bahçem Öz Gold 10 Adet 500 gr

Satıcı: Rize Çay Fuarı

1.880,00 TL

(376,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1880.00
Neşe Çay Bahçem Öz Gold 10 Adet 500 gr

Satıcı: EYE ATAlay

1.885,00 TL

(377,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1885.00
Neşe Çay Bahçem Öz Gold 500 gr - 20 Adet

Satıcı: EYE ATAlay

3.795,00 TL

(379,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3795.00
Neşe Çay Bahçem Öz Gold 500 gr - 20 Adet

Satıcı: NEŞE ÇAY

3.822,00 TL

(382,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 3822.00
Neşe Çay Bahçem Öz Gold 500 Gr - 20 Adet

Satıcı: NEŞEÇAY

3.822,00 TL

(382,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 3822.00
Neşe Çay Bahçem Öz Gold 500 Gr - 6 Adet

Satıcı: EYE ATAlay

1.200,00 TL

(400,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1200.00
Neşe Çay Bahçem Öz Gold 10 Adet 500 gr

Satıcı: NEŞE ÇAY

2.028,00 TL

(405,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2028.00
Neşe Çay Bahçem Öz Gold 10 Adet 500 Gr

Satıcı: NEŞEÇAY

2.028,00 TL

(405,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 2028.00
Neşe Çay Bahçem Öz Gold 500 Gr - 6 Adet

Satıcı: NEŞE ÇAY

1.252,00 TL

(417,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1252.00
Neşe Çay Bahçem Öz Gold 500 Gr - 6 Adet

Satıcı: NEŞEÇAY

1.252,00 TL

(417,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 1252.00
Neşe Çay Bahçem Öz Gold 500 Gr - 20 Adet

Satıcı: Çaylimanı

4.180,50 TL

(418,05 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 4180.50
Neşe Çay Bahçem Öz Gold 500Gr-20Adet

Satıcı: Çaylimanı

4.193,10 TL

(419,31 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 4193.10
Neşe Çay Bahçem Öz Gold 10 Adet 500 Gr

Satıcı: Çaylimanı

2.141,10 TL

(428,22 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 2141.10
Neşe Çay Bahçem Öz Gold 500 Gr - 6 Adet

Satıcı: Çaylimanı

1.341,00 TL

(447,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

15 1341.00
Neşe Çay Bahçem Öz Gold 500 gr

Satıcı: Gözdem Çay

269,00 TL

(538,00 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 279
Neşe Çay Bahçem Öz Gold Çay 500 gr

Satıcı: EYE ATAlay

280,00 TL

(560,00 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 290
Neşe Çay Bahçem Öz Gold Siyah Dökme Çay 500 G

Satıcı: Neşeçay

282,60 TL

(565,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

18 282.60
Neşe Çay Bahçem Öz Gold 500 Gr

Satıcı: NEŞEÇAY

314,00 TL

(628,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

19 314.00
Neşe Çay Bahçem Öz Gold 500 Gr

Satıcı: NEŞE ÇAY

314,00 TL

(628,00 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

20 324
Neşe Çay Bahçem Öz Gold Çay 500 Gr

Satıcı: Çaylimanı

323,10 TL

(646,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

21 323.10
Neşe Çay Bahçem Öz Gold 500 Gr

Satıcı: Çaylimanı

328,50 TL

(657,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

22 328.50

Neşe Çay Öz Gold 500 gr Fiyat Geçmişi

Neşe Çay Öz Gold 500 gr Ürün Ailesi

Neşe Çay Öz Gold 500 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Neşe Çay Öz Gold 500 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Neşe Çay Öz Gold 500 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.