Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Neşe Çay Özdem Hediyelik 500 gr Fiyatları

Neşe Çay Hediyelik Siyah Dökme Çay 500 G

Satıcı: Neşeçay

333,00 TL

(666,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 333.00
Neşe Çay Özdem Hediyelik Çay 500G 4 Adet

Satıcı: Rize Çay Fuarı

989,00 TL

(494,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 989.00
Neşe Çay Hediyelik Siyah Çay 500 gr

Satıcı: NEŞE ÇAY

349,99 TL

(699,98 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 349.99
Neşe Çay Hediyelik Siyah Çay 500 Gr

Satıcı: NEŞEÇAY

370,00 TL

(740,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 370.00
Neşe Çay Özdem Hediyelik 500 gr

Satıcı: Rize Çay Fuarı

375,00 TL

(750,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 375.00
Neşe Çay Hediyelik Siyah Dökme Çay 500 G

Satıcı: caylimani

382,50 TL

(765,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 382.50
Neşe Çay Özdem Hediyelik 500 gr

Satıcı: NEŞE ÇAY

399,00 TL

(798,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 399.00
Neşe Çay Hediyelik Siyah Çay 500 gr

Satıcı: ÇAYLİMANI

399,00 TL

(798,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 399.00
Neşe Çay Hediyelik Siyah Çay 500 gr

Satıcı: Gözdem Çay

400,00 TL

(800,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 400.00
Neşe Çay Özdem Hediyelik Siyah Dökme Çay 500 G

Satıcı: caylimani

421,20 TL

(842,40 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 421.20
Neşe Çay Özdem Hediyelik Siyah Dökme Çay 500 G

Satıcı: Neşeçay

449,10 TL

(898,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 449.10
Neşe Çay Özdem Hediyelik Siyah Dökme Çay 500 G

Satıcı: süzerçay

449,10 TL

(898,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 449.10
Neşe Çay Özdem Hediyelik 500 gr

Satıcı: ÇAYLİMANI

469,00 TL

(938,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 469.00
Neşe Çay Özdem Hediyelik 500 Gr

Satıcı: NEŞEÇAY

499,00 TL

(998,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

14 499.00

Neşe Çay Özdem Hediyelik 500 gr Fiyat Geçmişi

Neşe Çay Özdem Hediyelik 500 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Neşe Çay Özdem Hediyelik 500 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Neşe Çay Özdem Hediyelik 500 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.