Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Ofçay Tiryakisine Çayı 1000 gr Fiyatları

Ofçay Tiryakisine Dökme Siyah Çay 1 Kg

Satıcı: egrossmarket

351,90 TL

(351,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 351.90
Ofçay Tiryakisine Siyah Dökme Çay 12 x 1 KG

Satıcı: E-GrossMarket

2.952,50 TL

(246,04 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 2952.50
Ofçay Tiryakisine Siyah Dökme Çay 6 x 1 KG

Satıcı: E-GrossMarket

1.525,60 TL

(254,27 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 1525.60
Ofçay Tiryaki Dökme Siyah Çay 1000gr X 3

Satıcı: Ambar Express

769,95 TL

(256,65 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 769.95
Ofçay Tiryakisine Dökme Çay 1 Kg X 12 Paket

Satıcı: egrossmarket

3.097,90 TL

(258,16 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 3097.90
Ofçay Tiryakisine Dökme Çay 1 Kg X 6 Adet

Satıcı: egrossmarket

1.571,90 TL

(261,98 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 1571.90
Ofçay Tiryakisine 1 Kg X 12 (toplam 12 Kg)

Satıcı: Burdasın

3.150,00 TL

(262,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 3150.00
Ofçay Tiryakisine Siyah Dökme Çay 4 x 1 KG

Satıcı: E-GrossMarket

1.058,20 TL

(264,55 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 1058.20
Ofçay Tiryakisine Dökme Çay 1 Kg X 4 Adet

Satıcı: egrossmarket

1.082,90 TL

(270,73 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 1082.90
Ofçay Tiryakisine Dökme Çay 1 kg 12'li

Satıcı: Siparis11

3.285,00 TL

(273,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 3285.00
Ofçay Tiryakisine Siyah Dökme Çay 3 x 1 KG

Satıcı: E-GrossMarket

824,50 TL

(274,83 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 824.50
Ofçay Tiryakisine Dökme Çay 1 Kg X 3 Adet

Satıcı: egrossmarket

839,90 TL

(279,97 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

12 839.90
Ofçay Tiryakisine Siyah Dökme Çay 2 x 1 KG

Satıcı: E-GrossMarket

560,40 TL

(280,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

13 560.40
Ofçay Tiryakisine 1000 gr Siyah Dökme Çay X 6 Paket

Satıcı: e-grossmarket

1.744,28 TL

(290,71 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

14 1744.28
Ofçay Tiryakisine 1000 gr Siyah Dökme Çay X 6 Paket

Satıcı: PEYNİRCİ BABA

1.755,00 TL

(292,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

15 1755.00
Ofçay Tiryakisine 1000 gr Siyah Dökme Çay X 6 Paket

Satıcı: GEL Bİ

1.770,86 TL

(295,14 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

16 1770.86
Ofçay Tiryakisine Siyah Dökme Çay 12 x 1 Kg

Satıcı: e-grossmarket

3.577,90 TL

(298,16 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 3577.90
Ofçay Tiryaki Dökme Siyah Çay 1000gr X 6

Satıcı: e-grossmarket

1.849,90 TL

(308,32 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

18 1849.90
Ofçay Tiryakisine 1000 gr Siyah Dökme Çay X 3 Paket

Satıcı: GEL Bİ

934,21 TL

(311,40 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

19 934.21
Ofçay Tiryakisine 1000 gr Siyah Dökme Çay X 3 Paket

Satıcı: e-grossmarket

939,41 TL

(313,14 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

20 939.41
Ofçay Tiryaki Dökme Siyah Çay 1000gr X 3

Satıcı: e-grossmarket

998,90 TL

(332,97 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

21 998.90
Ofçay Tiryakisine Dökme Çay 1 kg x 2 Adet

Satıcı: e-grossmarket

682,90 TL

(341,45 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

22 682.90
Ofçay Tiryakisine 1000 Gr

Satıcı: PEYNİRCİ BABA

352,40 TL

(352,40 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

23 352.40
Ofçay Tiryakisine 1000 Gr Siyah Dökme Çay X 6 Paket

Satıcı: Gelbi

2.134,70 TL

(355,78 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

24 2134.70
Ofçay Tiryaki Dökme Siyah Çay 1000gr X 6

Satıcı: Kitchen Express

2.139,90 TL

(356,65 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

25 2139.90
Ofçay Tiryakisine Dökme Çay 1 Kg X 2 Adet

Satıcı: E-grossmarket

715,90 TL

(357,95 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

26 725.9
Ofçay Tiryakisine Siyah Dökme Çay 1 Kg

Satıcı: PEYNİRCİ BABA

360,00 TL

(360,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

27 360.00
Ofçay Tiryakisine 1000 Gr Siyah Dökme Çay X 3 Paket

Satıcı: Gelbi

1.080,00 TL

(360,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

28 1080.00
Ofçay Tiryakisine Çay 1Kg X 12 Adet - Yoğun Aromalı Geleneksel Siyah Çay

Satıcı: Araz Et Şarküteri

4.396,60 TL

(366,38 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

29 4396.60
Ofçay Tiryaki Dökme Siyah Çay 1000gr X 3

Satıcı: Negoria

1.155,05 TL

(385,02 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

30 1155.05
Ofçay Tiryakisine Çay 1000 Gr X 4 Adet

Satıcı: İÇECEK KAPIDA

1.569,42 TL

(392,36 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

31 1569.42
Ofçay Tiryakisine Dökme Çay 1000gr

Satıcı: e-grossmarket

398,90 TL

(398,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

32 398.90
OFCAYSAN Ofçay Tiryakisine 1kg X3 Adet

Satıcı: ÖZCE 17 İHTİYAÇ MAD. GIDA TUR. İTH. İHR.

1.197,00 TL

(399,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

33 1197.00
OFÇAY TİRYAKİSİNE 1000 gr.

Satıcı: E-grossmarket

410,90 TL

(410,90 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

34 420.9
Ofçay Tiryakisine Çay 1000 Gr X 4 Adet

Satıcı: İçecek Kapıda

1.797,50 TL

(449,38 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

35 1797.50
Ofçay Tiryakisine Dökme Çay 1000gr

Satıcı: Kitchen Express

449,90 TL

(449,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

36 449.90
Ofçay Tiryakisine Siyah Dökme Çay 1 Kg

Satıcı: KarapacaGıda

495,00 TL

(495,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

37 495.00
Ofçay Tiryakisine Dökme Çay 1000gr 500,00 TL

(500,00 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

38 510

Ofçay Tiryakisine Çayı 1000 gr Fiyat Geçmişi

Ofçay Tiryakisine Çayı 1000 gr Ürün Ailesi

Ofçay Tiryakisine Çayı 1000 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Ofçay Tiryakisine Çayı 1000 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ofçay Tiryakisine Çayı 1000 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.