Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Tea1986 Mayıs Çayı 500 gr Fiyatları

TEA1986 Hediyelik Mayıs Çay 500gr 2'li Paket

Satıcı: Tea1986

460,00 TL

(460,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 460.00
Tea1986 Mayıs Siyah Çay 6 x 500 G

Satıcı: tea1986 | 16 yorum

900,00 TL

(300,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 900.00
Tea1986 Mayıs Siyah Çay 6 x 500 G

Satıcı: celikkocyapimarket

1.215,00 TL

(405,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 1215.00
TEA1986 Hediyelik Mayıs Çay 500gr 6'lı Paket

Satıcı: ÇAYLAR AVM

1.249,00 TL

(416,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 1249.00
TEA1986 Hediyelik Mayıs Çay 500gr 6'lı Paket

Satıcı: Çelikkoç Yapı Market

1.275,00 TL

(425,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 1275.00
ÇAYLAR AVM Mayıs Çayı Seti Tea1986, Şölen ve Değirmen Çayı 3’lü İlk Hasat (3 x 500 gr)

Satıcı: ÇAYLAR AVM

689,00 TL

(459,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 689.00
TEA1986 Mayıs Çayı 500 Gr 2'li Paket

Satıcı: Çelikkoç Yapı Market

480,00 TL

(480,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 480.00
TEA1986 Hediyelik Mayıs Çay 500gr 2'li Paket

Satıcı: ÇAYLAR AVM

499,00 TL

(499,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 499.00
Mayıs Çayı Seti Tea1986, Şölen Ve Değirmen Çayı 3’Lü İlk Hasat (3 X 500 Gr)

Satıcı: Trabzon Çaylar Avm

779,00 TL

(519,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 779.00

Tea1986 Mayıs Çayı 500 gr Fiyat Geçmişi

Tea1986 Mayıs Çayı 500 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Tea1986 Mayıs Çayı 500 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Tea1986 Mayıs Çayı 500 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.