Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Tirebolu 42 Filiz Çay 1000 gr Fiyatları

Tirebolu 42 Filiz Çay 1000 Gr Pkt

Satıcı: SD CO GLOBAL GIDA PAZARLAMA

389,40 TL

(389,40 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 389.40
Tirebolu 42 Filiz Çay 12 x 1 KG

Satıcı: sdcoglobalpazarlama

3.572,91 TL

(297,74 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 3572.91
Tirebolu 42 Filiz Siyah Çay 3 x 1 KG

Satıcı: sdcoglobalpazarlama

944,91 TL

(314,97 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 944.91
TİREBOLU 42 1000 GR FİLİZ ÇAY 12 ADET

Satıcı: SD CO GLOBAL PAZARLAMA

3.969,90 TL

(330,83 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 sn önce

4 3979.9
Tirebolu 42 ÇAY FİLİZ 1000GR 2 ADET

Satıcı: SD CO GLOBAL GIDA PAZARLAMA

693,40 TL

(346,70 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 693.40
TİREBOLU 42 1000 GR FİLİZ ÇAY 3 ADET

Satıcı: SD CO GLOBAL PAZARLAMA

1.049,90 TL

(349,97 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 1059.9
Tirebolu 42 ÇAY FİLİZ 1000GR 3 ADET

Satıcı: SD CO GLOBAL GIDA PAZARLAMA

1.092,40 TL

(364,13 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 1092.40
Tirebolu 42 Filiz Çay 1 KG

Satıcı: sdcoglobalpazarlama

395,91 TL

(395,91 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 395.91
Tirebolu 42 ÇAY FİLİZ 1000GR 2 ADET

Satıcı: Best Of Cosmetic

799,99 TL

(400,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 799.99
TİREBOLU 42 1000 GR FİLİZ ÇAYI

Satıcı: SD CO GLOBAL PAZARLAMA

439,90 TL

(439,90 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

10 449.9
Tirebolu 42 ÇAY FİLİZ 1000GR 1 ADET

Satıcı: Altun Marketim

440,00 TL

(440,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 440.00
Tirebolu 42 Nolu Filiz Özel Üretim Siyah Çay 1 Kg | Yeni Üretim Tarihli

Satıcı: Araz Et Şarküteri

444,10 TL

(444,10 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 444.10
Tirebolu 42 ÇAY FİLİZ 1000GR 1 ADET

Satıcı: Best Of Cosmetic

457,99 TL

(457,99 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 457.99
Tirebolu 42 Filiz Çayı 1000 Gr X 4 Adet

Satıcı: İçecek Kapıda

1.881,00 TL

(470,25 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 1881.00

Tirebolu 42 Filiz Çay 1000 gr Fiyat Geçmişi

Tirebolu 42 Filiz Çay 1000 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Tirebolu 42 Filiz Çay 1000 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Tirebolu 42 Filiz Çay 1000 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.