Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Tirebolu 42 Özel Üretim 2.5 Yaprak Çay 1000 gr (1 kg) Fiyatları

Tirebolu 42 Siyah Dökme Çay 1 KG

Satıcı: kaytika

351,45 TL

(351,45 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 351.45
Tirebolu 42 Özel Üretim Siyah Dökme Çay 6 x 1 KG

Satıcı: kaytika | 24 yorum

1.662,45 TL

(277,08 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 1662.45
Tirebolu 42 Özel Üretim 1 kg 12'li Siyah Çay

Satıcı: Siparis11

3.495,04 TL

(291,25 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 3495.04
Tirebolu 42 Özel Üretim 1 kg 12'li Siyah Çay

Satıcı: Şehzade Online

3.899,90 TL

(324,99 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 3899.90
Tirebolu 42 Özel Üretim Siyah Çay 1000 gr

Satıcı: kaytika

369,00 TL

(369,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 369.00
Tirebolu 42 Özel Üretim Siyah Dökme Çay 6 x 1 KG

Satıcı: TEKİNGIDA

2.250,00 TL

(375,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 2250.00
Tirebolu 42 Özel Üretim Siyah Çay 1000 Gram X 6 Adet

Satıcı: KahveTrendi

2.373,90 TL

(395,65 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 2373.90
Tirebolu 42 Siyah Dökme Çay 1 KG

Satıcı: sdcoglobalpazarlama

395,91 TL

(395,91 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 395.91
Tirebolu 42 Özel Üretim Siyah Çay 1000 gr

Satıcı: Siparis11

396,00 TL

(396,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 396.00
Tirebolu 42 Özel Üretim Siyah Çay 1000 gr

Satıcı: Altun Marketim

399,00 TL

(399,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 399.00
Tirebolu 42 Özel Üretim Siyah Çay 1000 gr

Satıcı: PEYNİRCİ BABA

399,00 TL

(399,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 399.00
Tirebolu 42 Özel Üretim Siyah Dökme Çay 6 x 1 KG

Satıcı: trendkahveotomat

2.462,40 TL

(410,40 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 2462.40
Tirebolu 42 Özel Üretim Siyah Çay 1000 gr

Satıcı: Şehzade Online

414,90 TL

(414,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 414.90
Tirebolu 42 Özel Üretim Siyah Çay 1000 gr

Satıcı: Olive berry grains

449,00 TL

(449,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

14 449.00

Tirebolu 42 Özel Üretim 2.5 Yaprak Çay 1000 gr (1 kg) Fiyat Geçmişi

Tirebolu 42 Özel Üretim 2.5 Yaprak Çay 1000 gr Ürün Ailesi

Tirebolu 42 Özel Üretim 2.5 Yaprak Çay 1000 gr Çay 1 kg 351,45 TL(277,08 TL/kg)
Tirebolu 42 Özel Üretim 2.5 Yaprak Çay 500 gr Çay 500 gr Fiyat bulunamadı

Tirebolu 42 Özel Üretim 2.5 Yaprak Çay 1000 gr (1 kg) Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Tirebolu 42 Özel Üretim 2.5 Yaprak Çay 1000 gr (1 kg) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Tirebolu 42 Özel Üretim 2.5 Yaprak Çay 1000 gr (1 kg) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.