Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Tirebolu 42 Siyah Çay 500 gr Fiyatları

Peynirci hüseyin kodal Tirebolu 42 Numaralı Çay 500 Gr

Satıcı: Peynirci Hüseyin Kodal

250,00 TL

(500,00 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 260
Tirebolu 42 siyah Çay Kutu 20 x 500 G

Satıcı: sdcoglobalpazarlama

3.093,91 TL

(309,39 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 3093.91
Tirebolu 42 Siyah Çay 12 x 500 G

Satıcı: sdcoglobalpazarlama

1.895,41 TL

(315,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 1895.41
Tirebolu 42 Bergamot Aromalı Çay 500 gr x 12 Adet

Satıcı: SD CO GLOBAL GIDA PAZARLAMA

2.370,15 TL

(395,03 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 2370.15
Tirebolu 42 Çaykur - 500 Gr (12'Li)

Satıcı: PETFOR

2.589,00 TL

(431,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 2589.00
Tirebolu 42 Çaykur - 500 Gr (12'Li)

Satıcı: Çaylimanı

2.589,30 TL

(431,55 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 2589.30
Tirebolu 42 Bergamot Aromalı Çay 500 gr x 6 Adet

Satıcı: SD CO GLOBAL GIDA PAZARLAMA

1.326,10 TL

(442,03 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 1326.10
Tirebolu 42 Çaykur Tirebolu 42 - 500 GR (12'li)

Satıcı: Bolkoy

2.686,70 TL

(447,78 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 2686.70
Tirebolu 42 Çaykur Tirebolu 42 - 500 GR (12'li)

Satıcı: favorinavm

2.690,00 TL

(448,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 2690.00
Tirebolu 42 Çaykur - 500 Gr (6'Lı)

Satıcı: PETFOR

1.358,00 TL

(452,67 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 1358.00
Tirebolu 42 Çaykur - 500 Gr (6'Lı)

Satıcı: Çaylimanı

1.359,00 TL

(453,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 1359.00
Tirebolu 42 'Nolu Çayı 500 gr.

Satıcı: PETFOR

252,90 TL

(505,80 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 262.9
Tirebolu 42 Siyah Çay 500 G

Satıcı: sdcoglobalpazarlama

263,41 TL

(526,82 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

13 263.41
Tirebolu 42 Siyah Dökme Çay 500 G

Satıcı: sdcoglobalpazarlama

263,41 TL

(526,82 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

14 263.41
Tirebolu 42 Paket Çay 500 GR

Satıcı: SD CO GLOBAL GIDA PAZARLAMA

265,90 TL

(531,80 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 275.9
Tirebolu 42 Tirebolu42 Kutu Çay 500 gr

Satıcı: SD CO GLOBAL GIDA PAZARLAMA

265,90 TL

(531,80 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 275.9
Tirebolu 42 Paket Çay 500 gr

Satıcı: SD CO GLOBAL GIDA PAZARLAMA

265,90 TL

(531,80 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 275.9
Tirebolu 42 42 ÖZEL 500 GR KUTU ÇAY

Satıcı: SD CO GLOBAL GIDA PAZARLAMA

265,90 TL

(531,80 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

18 275.9
Tirebolu 42 Çaykur - 500 Gr (2'Li)

Satıcı: PETFOR

532,00 TL

(532,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

19 532.00
Tirebolu 42 Çaykur - 500 Gr (2'Li)

Satıcı: Çaylimanı

532,80 TL

(532,80 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

20 532.80
Tirebolu 42 Çaykur - 500 gr (6'LI)

Satıcı: ÇAYLİMANI

1.619,00 TL

(539,67 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

21 1619.00
Tirebolu 42 Çay 500 Gr 10 Adet

Satıcı: otuz2

2.747,66 TL

(549,53 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

22 2747.66
Tirebolu 42 Earl Grey Çay 500 G

Satıcı: sdcoglobalpazarlama

280,41 TL

(560,82 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

23 280.41
Tirebolu 42 Siyah Dökme Çay 500 G

Satıcı: Gurmepark

304,23 TL

(608,46 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

24 304.23
Tirebolu 42 Tiryakilere Özel Siyah Çay 500 Gr

Satıcı: Giresun Yalı Fındık

309,30 TL

(618,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

25 309.30
Tirebolu 42 Kutu Çay 500 gr

Satıcı: SD CO GLOBAL PAZARLAMA

309,90 TL

(619,80 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

26 319.9
Tirebolu 42 Siyah Çay 500 g ℮

Satıcı: Gurmepark

330,58 TL

(661,16 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

27 330.58
Tirebolu 42 Çaykur - 500 Gr

Satıcı: PETFOR

331,00 TL

(662,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

28 331.00
Tirebolu 42 Çaykur - 500 Gr

Satıcı: Çaylimanı

332,10 TL

(664,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

29 332.10
Tirebolu 42 Siyah Çay 500 g e

Satıcı: GURMEPARK

366,75 TL

(733,50 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

30 376.75
Çaykur Tirebolu 42 Çay 500 Gr 6 Adet

Satıcı: erguvanbazaar

2.224,90 TL

(741,63 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

31 2224.90

Tirebolu 42 Siyah Çay 500 gr Fiyat Geçmişi

Tirebolu 42 Siyah Çay 500 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Tirebolu 42 Siyah Çay 500 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Tirebolu 42 Siyah Çay 500 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.