Korkmaz A029 Perla Mega

Üst Demlik Malzemesi:
Alt Demlik Malzemesi:
Üst Demlik Hacmi:
Alt Demlik Hacmi:
Kapak Tipi:
Cam
Sap Tipi (Üst):
Çelik
Sap Tipi (Alt):
Çelik
İndüksiyon Uyumu:
Var

Korkmaz A029 Perla Mega Fiyatları

Korkmaz Perla Mega Çaydanlık Takımı

Satıcı: Korkmaz Mutfak

1.816,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 1826.16
Korkmaz Perla A029 Mega Çaydanlık Takımı 1.699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

2 1709
Korkmaz Perla A029 Mega Boy Çelik Çaydanlık

Satıcı: Kuzey Pazarlama

1.818,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 1818.87
Korkmaz Perla Mega Çaydanlık Takımı Gümüş

Satıcı: Korkmaz

1.876,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 1876.06
Korkmaz Perla A029 Mega Boy Çelik Çaydanlık

Satıcı: Tmall Home Design

1.903,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 1903.15
Korkmaz Perla Mega Çaydanlık Takımı Gümüş

Satıcı: Buevin

1.904,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

6 1904.15
Korkmaz Perla Mega Çaydanlık Takımı 3.2 lt A029

Satıcı: KORKMAZ | 742 yorum

2.039,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 2039.20
Korkmaz Perla Mega Çaydanlık Takımı 3.2 lt A029

Satıcı: Evde360 | 742 yorum

2.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 2149.00
Korkmaz Perla Mega Çaydanlık Takımı A029 2.299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 2309
Korkmaz Perla Mega Çaydanlık Takımı A029

Satıcı: KUZEY PAZARLAMA

2.300,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 2310.9
Korkmaz Perla Mega Çaydanlık Takımı 3.2 lt A029 2.995,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 3005

Korkmaz A029 Perla Mega Fiyat Geçmişi

Korkmaz A029 Perla Mega Ürün Ailesi

Korkmaz A027 Perla Midi Çaydanlık 1.4 litre 1.353,57 TL
Korkmaz A029 Perla Mega Çaydanlık 3.2 litre 1.699,00 TL

Korkmaz A029 Perla Mega Temel Özellikleri

Cam
Çelik
Var
Kapak Sayısı:
1 Adet

Korkmaz A029 Perla Mega Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Ana Renk Inox
• Üst Demlik Rengi Inox
• Alt Demlik Rengi Inox
• Kulp/Tutamak Rengi Gümüş
• Kapak Sayısı 1 Adet

Korkmaz A029 Perla Mega Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.