Üst Demlik Malzemesi:
Alt Demlik Malzemesi:
Üst Demlik Hacmi:
Alt Demlik Hacmi:
Kapak Tipi:
Sap Tipi (Üst):
Çelik
Sap Tipi (Alt):
Çelik
Kapak Sayısı:
1 Adet

Lines Piramit C-346-49 Orta Boy Fiyatları

Lines Piramit Bakalit Kulplu Çelik Çaydanlık - Orta Boy

Satıcı: fırsatsepetleri | 22 yorum

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 1299.00
Lines Piramit Çelik Çaydanlık Takımı Orta Boy Altın Kulp

Satıcı: Eksik Sepeti

1.192,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 1192.55
Lines Piramit Çelik Çaydanlık Takımı Orta Boy Altın Kulp

Satıcı: Eksik Sepeti

1.276,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

3 1276.70
Lines Yonca Lines L-3064 Piramit Orta Boy Çelik Çaydanlık Takımı Bakalit Bronz

Satıcı: Burak Züccaciye

1.284,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 1284.00
Lines 3058 Piramit Metal Kulplu Paslanmaz Ortaboy Çelik Çaydanlık

Satıcı: EksikSepeti

1.353,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 1353.00
Yonca Lines L-3064 Piramit Orta Boy Çelik Çaydanlık Takımı Bakalit Bronz 1.380,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1390
Lines Piramit Çelik Çaydanlık Takımı Orta Boy Altın Kulp

Satıcı: EKSİK SEPETİ

1.403,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1413
Lines Piramit Altın Metal Kulp Paslanmaz Çelik Çaydanlık Orta Boy - Demlik 1 Litre Suluk 2 Litre

Satıcı: GULHANILE

1.683,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

8 1683.50
Lines Piramit Orta Boy Çelik Çaydanlık Takımı Paslanmaz Malzeme Altın Kulp 0.75 lt ve 1.75 lt

Satıcı: MEGLİFE

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 2499.00

Lines Piramit C-346-49 Orta Boy Fiyat Geçmişi

Lines Piramit C-346-49 Orta Boy Ürün Ailesi

Lines Piramit C-346-49 Orta Boy Temel Özellikleri

Çelik
1 Adet

Lines Piramit C-346-49 Orta Boy Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Seri/Model Piramit
• Üst Demlik Malzemesi Çelik
• Alt Demlik Malzemesi Çelik
• Üst Demlik Hacmi 1 litre
• Alt Demlik Hacmi 2 litre
• Sap Tipi (Alt) Çelik
• Sap Tipi (Üst) Çelik
• Kapak Tipi Çelik

TASARIM

• Ana Renk Inox
• Üst Demlik Rengi Inox
• Alt Demlik Rengi Inox
• Kulp/Tutamak Rengi Altın
• Kapak Sayısı 1 Adet

Lines Piramit C-346-49 Orta Boy Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.