Yale YSV/170/DB1

Kasa Türü:
Kasa Tipi:
Kilit Mili Sayısı:
2 adet
Kapı Sayısı:
Toplam İç Bölme:
1 adet
İçten Menteşeli:
Var
Alarm:
Yok
İç Hacim:
3.8 L

Yale YSV/170/DB1 Fiyatları

Yale Ysv170/Db1/W Kollu Kasa Mini Boy Beyaz

Satıcı: Kasa Plus

1.664,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 1664.70
Yale Kollu Kasa - Mini Boy - Beyaz - Ysv/170/db1/w Ysv170/db2 Siyah Ysv170/db1 Beyaz

Satıcı: kasaplus

1.905,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 1905.30
Yale Kollu Kasa - Mini Boy - Siyah - Ysv170/db2 Siyah Ysv170/db1 Siyah

Satıcı: Ömür Hırdavat

1.992,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 1992.30
Yale YSV/170/DB2 Dijital Kollu Kasa - Mini Boy - Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

4 2009
Yale YSV/170/DB2 Dijital Kollu Kasa - Mini Boy - Siyah

Satıcı: KasaSepetiShop

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 2009
Yale YSV/170/DB2/B Dijital Mini Boy Kollu Kasa, Mavi

Satıcı: Amazon.com.tr

2.016,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

6 2026
Yale Kollu Kasa - Mini Boy - Siyah - Ysv170/Db2 Siyah Ysv170/Db1 Siyah

Satıcı: KASASEPETİ

2.097,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 2097.60
Yale Kollu Kasa - Mini Boy - Siyah - Ysv170/db2 Siyah Ysv170/db1 Siyah

Satıcı: Ömür Hırdavat

2.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 2190.00
Yale Ysv/170/Db1 Mini Boy Siyah Kollu Kasa

Satıcı: omurhirdavat

2.198,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 2198.80
Yale Ysv/170/Db1 Mini Boy Siyah Kollu Kasa

Satıcı: kasasepeti

2.208,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 2208.00
Yale Ysv170/db2/w Kollu Kasa Mini Boy Beyaz

Satıcı: kasaplus

2.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 2390.00
Yale YSV/170/DB1/B Kollu Kasa Mini Boy Mavi

Satıcı: Algatec

3.356,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 3366.5
Yale YSV/170/DB1/P Kollu Kasa Mini Boy Pembe

Satıcı: Algatec

3.356,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 3366.5

Yale YSV/170/DB1 Fiyat Geçmişi

Yale YSV/170/DB1 Temel Özellikleri

2 adet
1 adet
Var
Yok
3.8 L
Sac Sınıfı:
Çelik

Yale YSV/170/DB1 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kasa Türü Elektronik
• Kasa Tipi Portatif
• Diğer Özellikler Sabitleme Desteği Duvara Montajlanabilir

GÜVENLİK ÖZELLİKLERİ

DAYANIKLILIK ÖZELLİKLERİ

• Sac Sınıfı Çelik

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Kapı Sayısı 1 adet
• Toplam İç Bölme 1 adet
• Renk Seçenekleri Beyaz Mavi Pembe Siyah
• Genişlik 23 cm
• Yükseklik 17 cm
• Derinlik 17 cm
• İç Hacim 3.8 L
• İç Genişlik 22 cm
• İç Yükseklik 16 cm
• İç Derinlik 12 cm
• Ağırlık 2.3 kg

Yale YSV/170/DB1 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.