İlerleme Tipi:
Kullanım Tipi:
Sepet Hacmi:
Boşta Devir Hızı:
2900 d/dk
Maksimum Çalışma Alanı:
1800 m²
Yakıt Tank Kapasitesi:
1 litre

Alpina AL5 51 SAQ Çim Biçme Makinesi Fiyatları

Alpina AL5 51 SAQ Benzinli Şanzımanlı Çim Biçme Makinesi

Satıcı: Hausport

23.250,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 23250.30
Alpina Al5 51 Saq St170 Benzinli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: TARIMMOTOR

23.852,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 23852.00
Alpina Al5 51 Saq St170 Benzinli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: Hausport

23.922,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 23922.00
Alpina AL5 51 SAQ Benzinli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: HausportN11

24.605,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 24605.40
Alpina AL5 51 SAQ Benzinli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: tarimmotor

24.656,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 24656.00
Alpina AL5 51 SAQ Benzinli 51 cm Şanzımanlı Çim Biçme Makinesi 60lt

Satıcı: Agro Makine

24.850,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 24860
Alpina AL5 51 SAQ Benzinli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: hepnalbur

25.027,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 25027.76
Alpina AL5 51 SAQ Benzinli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: HAUSPORT YAPI MARKETLERİ

25.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 25810
Alpina Al5 51 Saq Benzinli Şanzımanlı Çim Biçme Makinası

Satıcı: Hausport

26.911,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 26911.00
Alpina Al5 51 Saq Benzinli Şanzımanlı Çim Biçme Makinası

Satıcı: Agro Makine

27.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 27189.00

Alpina AL5 51 SAQ Çim Biçme Makinesi Fiyat Geçmişi

Alpina AL5 51 SAQ Çim Biçme Makinesi Temel Özellikleri

2900 d/dk
1800 m²
1 litre

Alpina AL5 51 SAQ Çim Biçme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Silindir Hacmi 166 cc
• Yakıt Tank Kapasitesi 1 litre
• Kesme Genişliği 51 cm
• Kesme Yüksekliği (Maks.) 8 cm
• Kesme Yüksekliği (Min.) 2.2 cm
• Kesme Yükseklik Ayarı 8 Kademe
• Boşta Devir Hızı 2900 d/dk

TASARIM VE AKSESUAR

• Ağırlık 35.1 kg
• Renk Siyah

Alpina AL5 51 SAQ Çim Biçme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.