Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Ulupınar Ticaret
8.936,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 8936.62 Bosch CityMower 18V-32-300 akülü çim biçme makinesi (18 V, pilsiz, fırçasız motor, 32 cm kesme genişliği, 300 m²'ye kadar çim biçme makinesi, bir karton kutuda)Satıcı: ULUPINAR HÜHENDİSLİK
10.153,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
2 10153.07 Bosch CityMower 18V 32-300 Akülü Çim Biçme MakinesiSatıcı: PARABOL-BD
10.483,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 10483.35 Bosch CityMower 18V 32-300 Akülü Çim Biçme MakinesiSatıcı: 7Kat
10.539,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 10539.30 Bosch CityMower 18V 32-300 Akülü Çim Biçme MakinesiSatıcı: Ulupinar
10.721,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 10721.16 Bosch Home and Garden Akülü Çim Biçme Makinesi CityMower 18V-32-300 (18 Volt, 1x akü, kesme genişliği: 32 cm, 300 m²'ye kadar çim biçme, karton ambalajda)Satıcı: Amazon.com.tr
10.959,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
6 10959.00 Bosch Bahçe Bosch Citymower 18v-32-300 Akülü Çim Biçme MakinesiSatıcı: PARABOL
10.973,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 10973.07