İlerleme Tipi:
Kullanım Tipi:
Sepet Hacmi:
Güç:
Kesme Malzemesi:

Hyundai C3202 Çim Biçme Makinesi Fiyatları

Hyundai C3202 Elektrikli Çim Biçme Makinesi 32 Cm | 1200W

Satıcı: eschirdavatbahce

4.498,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 4498.40
Hyundai C3202 Elektrikli Çim Biçme Makinesi 32 Cm 1200W

Satıcı: Adareyon

4.559,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 4559.05
Hyundai C3202 Elektrikli Çim Biçme Makinesi 32 cm 1200W

Satıcı: eschırdavatbahce

4.806,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 4806.00
Hyundai C3202 Elektrikli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: eschirdavatbahce

4.968,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 4968.00
Hyundai C3202 32 CM 1200 W Elektrikli Çim Biçme Makinesi 5.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5040.00
Hyundai C3202 Elektrikli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: hepnalbur-co

5.716,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 5716.45
Hyundai 1200W Elektrikli Çim Biçme Makinesi + 250W Kenar Kesme Makinesi Seti | C3202 Set

Satıcı: eschırdavatbahce

5.970,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

7 5970.78
Hyundai 1200W Elektrikli Çim Biçme Makinesi + 250W Kenar Kesme Makinesi Seti | C3202 Set

Satıcı: eschirdavatbahce

5.997,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 5997.90
Hyundai C3202 1200W 32Cm Elektrikli Çim Biçme Makinası

Satıcı: ZİRAİGARDEN.COM

6.440,59 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6450.59
Hyundai C3202 1200 W Çim Biçme Makinesi ve 250 W Kenar Kesme Makine Seti 6.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 6720.00

Hyundai C3202 Çim Biçme Makinesi Fiyat Geçmişi

Hyundai C3202 Çim Biçme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 1200 W
• Kesme Genişliği 32 cm
• Kesme Yüksekliği (Maks.) 5.5 cm
• Kesme Yüksekliği (Min.) 2.5 cm
• Kesme Yükseklik Ayarı 3 Kademe
• Kesme Malzemesi Bıçak

TASARIM VE AKSESUAR

• Ağırlık 7.8 kg
• Renk Mavi

Hyundai C3202 Çim Biçme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.