İlerleme Tipi:
Kullanım Tipi:
Sepet Hacmi:
Kesme Malzemesi:
Maksimum Çalışma Alanı:
1200 m²

Hyundai HYM460P Çim Biçme Makinesi Fiyatları

Hyundai Hym460p Benzinli Çim Biçme Makinesi İtmeli 46Cm

Satıcı: Bahcevetarim

16.471,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

1 16471.00
Hyundai HYM 460P Benzinli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: Bahcevetarim

16.963,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

2 16963.88
Hyundai Hym460p Benzinli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: Akyolbahçe

17.197,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

3 17197.00
Hyundai HYM460P Benzinli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: AKYOL BAHÇE

17.420,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

4 17420.06
Hyundai HYM 460P Benzinli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: akyolbahce

18.296,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 18296.50
Hyundaı Hym460P 46 Cm Benzinli Çim Biçme Makinesı

Satıcı: BAKIRCIOĞLU MAKİNA

18.358,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 18358.92
Hyundai HYM460P Benzinli Çim Biçme Makinesi – 46 cm • 145 cc

Satıcı: Bahcevetarim

18.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 18439.00
Hyundai Hym460p 46 CM 145 CC Benzinli Çim Biçme Makinesi 19.656,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 19656.25
Hyundai Hyundaı Hym460P 46 Cm Benzinli Çim Biçme Makinası

Satıcı: Bakırcıoglu Makina

20.398,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 20398.80
Hyundai Hym460P 46Cm 145Cc Benzinli Çim Biçme Makinası

Satıcı: ZİRAİGARDEN.COM

21.251,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 21261

Hyundai HYM460P Çim Biçme Makinesi Fiyat Geçmişi

Hyundai HYM460P Çim Biçme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Silindir Hacmi 139 cc
• Kesme Genişliği 46 cm
• Kesme Yüksekliği (Maks.) 7.5 cm
• Kesme Yüksekliği (Min.) 2.5 cm
• Kesme Yükseklik Ayarı 6 Kademe
• Kesme Malzemesi Bıçak

TASARIM VE AKSESUAR

• Ağırlık 35.5 kg
• Renk Mavi

Hyundai HYM460P Çim Biçme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.