İlerleme Tipi:
Kullanım Tipi:
Sepet Hacmi:
Kesme Malzemesi:
Maksimum Çalışma Alanı:
1500 m²
Yakıt Tank Kapasitesi:
1 litre

Oleo-Mac G 48 PK Çim Biçme Makinesi Fiyatları

Oleo-mac G48PK Comfort Benzinli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: hedef.ithalat

22.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 22250.00
Oleo-Mac G48PK Comfort Plus Benzinli Çim Biçme Makinesi 110130

Satıcı: makineustasi

22.540,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 22540.00
Oleomac Oleo Mac G 48 Pk Comfort 48cm 60lt Çim Biçme Makinesi

Satıcı: HEDEF İTHALAT

22.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

3 22800.00
Oleomac G 48 Pk Comfort Eur5 Benzinli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: Hedef İthalat

23.175,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 23175.00
Oleomac G 48 PK Comfort Plus Benzinli İtmeli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: ÖZ KISMET TEKNİK MAKİNA MOTOR LTD ŞTİ

23.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

5 23800.00
Oleo Mac G48pk Comfort Plus İtmeli Benzinli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: özerentarımmarket

23.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 23800.00
Oleomac Çim Biçme Benzinli G 48 Pk

Satıcı: MAKİNEUSTASI

24.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 24700.00
OLEOMAC G48PK Comfort Plus Benzinli Çim Biçme Makinesi 46cm *

Satıcı: Çağdaş Group

25.589,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 25589.79
Oleomac Oleo-mac G48pk Comfort Plus Çim Biçme Makinası Benzinli 140cc 46cm

Satıcı: MAKİNE USTASI

25.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 25610

Oleo-Mac G 48 PK Çim Biçme Makinesi Fiyat Geçmişi

Oleo-Mac G 48 PK Çim Biçme Makinesi Temel Özellikleri

1500 m²
1 litre

Oleo-Mac G 48 PK Çim Biçme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Silindir Hacmi 140 cc
• Yakıt Tank Kapasitesi 1 litre
• Kesme Genişliği 46 cm
• Kesme Yüksekliği (Maks.) 7.5 cm
• Kesme Yüksekliği (Min.) 2.8 cm
• Kesme Yükseklik Ayarı 5 Kademe
• Kesme Malzemesi Bıçak

TASARIM VE AKSESUAR

• Ağırlık 25.4 kg
• Renk Turuncu

Oleo-Mac G 48 PK Çim Biçme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.