İlerleme Tipi:
Kullanım Tipi:
Sepet Hacmi:
Kesme Malzemesi:
Maksimum Çalışma Alanı:
1800 m²

Oleo-Mac G 48 TKE Comfort Plus Çim Biçme Makinesi Fiyatları

Oleo Mac G48tke Comfort Plus Benzinli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: özerentarımmarket

33.064,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

1 33064.40
Oleo-Mac G48TKE Comfort Plus Benzinli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: hedef.ithalat

33.075,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 33075.00
Oleo-Mac G48TKE Comfort Plus Benzinli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: özerentarımmarket

33.132,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 33132.57
Oleomac G48 TKE Comfort Plus Euro5 Benzinli Çim Biçme Makinesi Marşlı 36.727,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

4 36737
Oleomac G48 TKE Comfort Plus Euro5 Benzinli Çim Biçme Makinesi Marşlı

Satıcı: ADİGE TARIM

37.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

5 37350.00
OLEO-MAC ITALIA Oleo-Mac G48TKE Comfort Plus Benzinli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: HEDEF İTHALAT

38.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 38900.00
Oleomac Oleo Mac G 48 Tke Comfort Plus Çim Biçme Makinesi

Satıcı: HEDEF İTHALAT

38.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 38900.00
Oleomac G 48 Tke Comfort Plus Benzinli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: BALSÜZEN MAKİNA

38.957,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

8 38957.80
Oleo-Mac G48TKE Comfort Plus Çim Biçme Makinesı Benzinli Marşlı 166cc 46cm

Satıcı: Tophan Makina

43.263,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 43263.07

Oleo-Mac G 48 TKE Comfort Plus Çim Biçme Makinesi Fiyat Geçmişi

Oleo-Mac G 48 TKE Comfort Plus Çim Biçme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Silindir Hacmi 166 cc
• Kesme Genişliği 46 cm
• Kesme Yüksekliği (Maks.) 7.5 cm
• Kesme Yüksekliği (Min.) 2.8 cm
• Kesme Malzemesi Bıçak

TASARIM VE AKSESUAR

• Ağırlık 31 kg
• Renk Turuncu

Oleo-Mac G 48 TKE Comfort Plus Çim Biçme Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Çim Biçme Makineleri

Oleo-Mac G 48 TKE Comfort Plus Çim Biçme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.