İlerleme Tipi:
Kullanım Tipi:
Sepet Hacmi:
Kesme Malzemesi:
Maksimum Çalışma Alanı:
2000 m²
Yakıt Tank Kapasitesi:
1.5 litre

Oleo-Mac G 53 PK Çim Biçme Makinesi (İtmeli / 60 lt) Fiyatları

Oleo-Mac G53pk Comfort Plus Çim Biçme Makinesi Benzinli 196Cc 51C

Satıcı: özerentarımmarket

28.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 28700.00
Oleomac G53PK COMFORT PLUS BENZİNLİ ÇİM BİÇME MAKİNESİ *

Satıcı: MAKİNE USTASI

28.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 28720.00
Oleomac G53PK COMFORT PLUS BENZİNLİ ÇİM BİÇME MAKİNESİ *

Satıcı: HEDEF İTHALAT

28.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 28750.00
Oleo-Mac G53 Pk Comfort Plus Benzinli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: Hedef İthalat

29.073,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 29073.00
Oleo-mac G 53 Pk Itmeli Comfort Plus 51 Cm Benzinli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: MAKİNE USTASI

29.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 29910
G53PK COMFORT PLUS BENZİNLİ ÇİM BİÇME MAKİNESİ *

Satıcı: MAKİNE USTASI

29.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

6 30000
Oleo Mac G53PK Comfort Plus Benzinli Çim Biçme Makinesı

Satıcı: Çağdaş Group

30.863,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 30863.17
Oleomac Oleo-Mac G 53 Pk Comfort Plus Benzinli Çim Biçme Makinası

Satıcı: MAKİNEUSTASI

30.875,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 30875.00
Oleo-Mac G 53 PK Comfort Plus Benzinli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: özerentarımmarket | 31 yorum

31.195,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 31195.65
Oleo-Mac G 53 PK Comfort Plus Benzinli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: makineustasi

31.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 31200.00

Oleo-Mac G 53 PK Çim Biçme Makinesi (İtmeli / 60 lt) Fiyat Geçmişi

Oleo-Mac G 53 PK Çim Biçme Makinesi Ürün Ailesi

Oleo-Mac G 53 PK İtmeli / 60 lt  Çim Biçme Makinesi İtmeli / 60 lt 28.700,00 TL
Oleo-Mac G 53 TK Comfort Plus All Road Kendi Yürür / 70 lt  Çim Biçme Makinesi Kendi Yürür / 70 lt 37.300,00 TL

Oleo-Mac G 53 PK Çim Biçme Makinesi (İtmeli / 60 lt) Temel Özellikleri

2000 m²
1.5 litre

Oleo-Mac G 53 PK Çim Biçme Makinesi (İtmeli / 60 lt) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Silindir Hacmi 196 cc
• Yakıt Tank Kapasitesi 1.5 litre
• Kesme Genişliği 51 cm
• Kesme Yüksekliği (Maks.) 7.5 cm
• Kesme Yüksekliği (Min.) 2.8 cm
• Kesme Yükseklik Ayarı 4 Kademe
• Kesme Malzemesi Bıçak

TASARIM VE AKSESUAR

• Ağırlık 30 kg
• Renk Turuncu

Oleo-Mac G 53 PK Çim Biçme Makinesi (İtmeli / 60 lt) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.