İlerleme Tipi:
Kullanım Tipi:
Sepet Hacmi:
Kesme Malzemesi:
Maksimum Çalışma Alanı:
2500 m²
Yakıt Tank Kapasitesi:
1.5 litre

Oleo-Mac MAX 53 TK Çim Biçme Makinesi Fiyatları

Oleo-Mac Max 53 Tk Allroad Alüminyum Benzinli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: özerentarımmarket

42.724,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 42724.40
Oleo-Mac MAX53TK All Road Alüminyum Benzinli 196 CC 51 CM Çim Biçme Makinesi

Satıcı: makineustasi

42.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 42750.00
OLEOMAC MAX53TK ALLROAD ALÜMİNYUM BENZİNLİ ÇİM BİÇME MAKİNESİ

Satıcı: MAKİNEUSTASI

42.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 42750.00
OLEOMAC MAX53TK ALLROAD ALÜMİNYUM BENZİNLİ ÇİM BİÇME MAKİNESİ

Satıcı: hepnalbur

47.688,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 47688.36
Oleo-Mac MAX53TK All Road Alüminyum Benzinli 196 CC 51 CM Çim Biçme Makinesi

Satıcı: özerentarımmarket

51.520,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

5 51520.00
OleoMac MAX 53 TK Benzinli Çim Biçme Makinası Şanzımanlı Alüm. Şase 51 cm 196 cm³

Satıcı: hepnalbur

53.770,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

6 53780.82
Oleomac Max53tk Allroad Alüminyum Benzinli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: Çağdaş Group

55.716,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 55716.40
Oleomac MAX53TK ALLROAD ALÜMİNYUM BENZİNLİ ÇİM BİÇME MAKİNESİ

Satıcı: ÇAĞDAŞGROUP

60.561,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 60561.27
Oleo-Mac Max53tk Allroad Alüminyum Şaseli Benzinli Çim Biçme Makinesi 60.561,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 60561.27

Oleo-Mac MAX 53 TK Çim Biçme Makinesi Fiyat Geçmişi

Oleo-Mac MAX 53 TK Çim Biçme Makinesi Temel Özellikleri

2500 m²
1.5 litre

Oleo-Mac MAX 53 TK Çim Biçme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Silindir Hacmi 196 cc
• Yakıt Tank Kapasitesi 1.5 litre
• Kesme Genişliği 51 cm
• Kesme Yüksekliği (Maks.) 6.5 cm
• Kesme Yüksekliği (Min.) 2.5 cm
• Kesme Yükseklik Ayarı 6 Kademe
• Kesme Malzemesi Bıçak

TASARIM VE AKSESUAR

• Ağırlık 37.5 kg
• Renk Turuncu

Oleo-Mac MAX 53 TK Çim Biçme Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Çim Biçme Makineleri

Oleo-Mac MAX 53 TK Çim Biçme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.