Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Rodex RDX9022 Akülü çim kenar kesme (tırpan) (çift akü)2X1,5AH Satıcı: Uysal Hırdavat
3.001,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 3001.50
Rodex RDX9022 Çift Akülü Şarjlı Kenar Ot Çalı Çim Biçme Tırpan Makinesi (24 V) Satıcı: Cbnhırdavat
3.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 3290.00
Rodex Akülü Çim Kenar Kesme Satıcı: CBN Hırdavat
3.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 3500.00
Rodex RDX9022 Akülü Çim Kenar Kesme Makinesi Satıcı: cbnhirdavat
3.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
4 3500.00
Rodex RDX9022 Akülü Çim Kenar Kesme Makinesi Satıcı: bauwelt
3.636,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 3636.00