İlerleme Tipi:
Kullanım Tipi:
Sepet Hacmi:
Kesme Malzemesi:
Maksimum Çalışma Alanı:
2000 m²

Stiga Turbo 53 L-ST 200 Çim Biçme Makinesi Fiyatları

Stiga Turbo 53 L ST 200 OHV Benzinli Çim Biçme Makinası

Satıcı: Balsüzen-Makina

21.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 21000.00
Stiga Turbo 53 L-St 200 Ohv Benzinli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: BALSÜZEN MAKİNA

21.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 21000.00
Stiga Turbo 53 L ST 200 OHV Benzinli Çim Biçme Makinası

Satıcı: özerentarımmarket

21.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 21099.00
Stiga Turbo 53 L St 200 Ohv Benzinli Çim Biçme Makinası

Satıcı: özerentarımmarket

21.282,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 21282.60
STIGA TURBO 53 L-ST 200 Benzinli Çim Biçme Makinesi 51cm 196cc Çelik Gövde 60L Sepet İtmeli

Satıcı: eschırdavatbahce

23.216,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 23216.17
Stiga Turbo 53 L-st 200 Benzinli Çim Biçme Makinesi

Satıcı: Altıner Makina

23.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 23400.00
Stiga Turbo 53 L-st 200 OHV Benzinli Çim Biçme Makinesi 51 CM 23.415,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 23415.00
Stiga TURBO 53 L-ST 200 OHV Benzinli Çim Biçme Makinesi 51 cm.

Satıcı: hepnalbur

24.059,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 24059.91
STIGA TURBO 53 L-ST200 BENZİNLİ ÇİM BİÇME MAKİNASI İTMELİ

Satıcı: Sağlam Bahçe

26.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 26000.00

Stiga Turbo 53 L-ST 200 Çim Biçme Makinesi Fiyat Geçmişi

Stiga Turbo 53 L-ST 200 Çim Biçme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Silindir Hacmi 196 cc
• Kesme Genişliği 51 cm
• Kesme Yüksekliği (Maks.) 7.5 cm
• Kesme Yüksekliği (Min.) 2.5 cm
• Kesme Yükseklik Ayarı 6 Kademe
• Kesme Malzemesi Bıçak

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Sarı

Stiga Turbo 53 L-ST 200 Çim Biçme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.