Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
WORX WG737E Nitro akülü çim biçme makinesi 40 V (2 x 20 V) – güçlü fırçasız motor – 37 cm kesme genişliği – 6 kesme yüksekliği kademesi (20 – 70 mm) – 40 l çim toplama torbası – 2 x 4 Ah akü ve çift Satıcı: hirmanya
22.306,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
1 22316
WORX WG737E 40Volt 4.0Ah. Li-ion 37CM Profesyonel Kömürsüz Şarjlı Çim Biçme Satıcı: HİRMANYA
22.839,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 22839.23
WORX WG737E 40Volt 4.0Ah. Li-ion 37CM Profesyonel Kömürsüz Şarjlı Çim Biçme Satıcı: Mavilim Elektronik
23.742,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 23742.00
Worx Wg737e 40Volt 4.0Ah. Li-İon 37Cm Profesyonel Kömürsüz Şarjlı Çim Biçme
Satıcı: Hirmanya
23.911,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 23911.20
WORX WG737E 40Volt 4.0Ah. Li-ion 37CM Profesyonel Kömürsüz Şarjlı Çim Biçme Satıcı: Hirmanya
24.722,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 24732
Worx Wg737e 40Volt 4.0Ah. Li-İon 37Cm Profesyonel Kömürsüz Şarjlı Çim Biçme
Satıcı: Mavilim Elektronik
24.888,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 24888.60
WORX 40Volt 4.0Ah. Li-ion 37CM Profesyonel Kömürsüz Şarjlı Çim Biçme Satıcı: Mavilim Elektronik
26.860,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 26860.00
WORX 40Volt 4.0Ah. Li-ion 37CM Profesyonel Kömürsüz Şarjlı Çim Biçme Satıcı: 3 Çınar
27.175,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
8 27175.00