İlerleme Tipi:
Kullanım Tipi:
Sepet Hacmi:
Akü Tipi:
Lityum İyon
Akü Kapasite:
4 Ah
Akü Voltajı:
80 V
Boşta Devir Hızı:
3400 d/dk
Kesme Malzemesi:

Worx WG761E Çim Biçme Makinesi Fiyatları

Worx WG761E 80V 4.0Ah Li-on 51cm Profesyonel Kömürsüz Şarjlı Çim Biçme

Satıcı: hirmanya

65.362,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 65372
Worx Wg761E 80Volt 4.0Ah. Li-İon 51Cm Profesyonel Kömürsüz Şarjlı Çim Biçme

Satıcı: HİRMANYA

66.967,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 66967.63
Worx Wg761E 80Volt 4.0Ah. Li-İon 51Cm Profesyonel Kömürsüz Şarjlı Çim Biçme

Satıcı: Mavilim Elektronik

69.660,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 69660.00
Worx Wg761e 80Volt 4.0Ah. Li-İon 51Cm Profesyonel Kömürsüz Şarjlı Çim Biçme

Satıcı: Hirmanya

71.131,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 71131.10
WORX WG761E 80Volt 4.0Ah. Li-ion 51cm Profesyonel Kömürsüz Şarjlı Çim Biçme

Satıcı: Hirmanya

72.647,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 72657
Worx Wg761e 80Volt 4.0Ah. Li-İon 51Cm Profesyonel Kömürsüz Şarjlı Çim Biçme

Satıcı: Mavilim Elektronik

74.036,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 74036.20
Worx Wg761e 80 V 4.0Ah Li-ion 51 CM Profesyonel Kömürsüz Şarjlı Çim Biçme 79.525,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 79525.87
WORX WG761E 80Volt 4.0Ah. Li-ion 51cm Profesyonel Kömürsüz Şarjlı Çim Biçme

Satıcı: CaddeOnline

88.112,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 88112.20
WORX WG761E 80Volt 4.0Ah. Li-ion 51cm Profesyonel Kömürsüz Şarjlı Çim Biçme

Satıcı: Elaleti Deposu

97.861,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 97861.27

Worx WG761E Çim Biçme Makinesi Fiyat Geçmişi

Worx WG761E Çim Biçme Makinesi Temel Özellikleri

Lityum İyon
4 Ah
80 V
3400 d/dk
Maksimum Çalışma Alanı:
1000 m²

Worx WG761E Çim Biçme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kesme Genişliği 51 cm
• Kesme Yüksekliği (Maks.) 8 cm
• Kesme Yüksekliği (Min.) 2 cm
• Kesme Yükseklik Ayarı 7 Kademe
• Kesme Malzemesi Bıçak
• Boşta Devir Hızı 3400 d/dk

AKÜ ÖZELLİKLERİ

• Akü Voltajı 80 V
• Akü Kapasite 4 Ah
• Akü Tipi Lityum İyon

TASARIM VE AKSESUAR

• Ağırlık 35 kg
• Renk Gri

Worx WG761E Çim Biçme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.