Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Einhell Professional Akülü Zımba Tabancası FIXETTO 18/40 S Power X-Change (18 V, 60 darbe/dk, maksimum 40 mm zımba uzunluğu, tekli/seri atış modu, 500 zımba dahil, akü dahil değildir) - 4257785 Satıcı: Harddepo Teknik
6.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
1 6809
Einhell Fixetto 18/38 S Solo Zımba Makinesi ve 18V 2.5 Ah PXC Starter Kit (Başlangıç Seti) Satıcı: Yapıcenter
8.883,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 8883.00
Einhell Fixetto 18/38 S Solo Zımba Makinesi Ve 18V 2.5 Ah Pxc Starter Kit (Başlangıç Seti) Satıcı: YAPICENTER
9.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
3 9510
Einhell 18/40 S - Solo, Akülü Zımba Tabancası (Akü ve şarj cihazı dahil değildir) - 4257785 Satıcı: Altıner Makina
9.747,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 9747.85
Einhell FIXETTO 18/40 S - Solo, Akülü Zımba Tabancası (Akü ve şarj cihazı hariç) - 4257785 Satıcı: makinexpert
11.125,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
5 11125.00
Einhell FIXETTO 18/40 S - Solo, Akülü Zımba Tabancası (Akü ve şarj cihazı hariç) - 4257785 Satıcı: einhelltr
13.073,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
6 13073.00
Fıxetto 18/38 S - Solo, Akülü Zımba Tabancası
Satıcı: Trendgardenet
15.605,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
7 15605.50