Çalışma Şekli:
Akü Durumu:
Akü Hariç
Akü Voltajı:
18 V
Atış Hızı:
60 atım/dk
Kartuş Kapasitesi (Çivi):
100 adet
Çivi Uzunluğu:
15-50 mm
Çivi Kalınlığı:
1 mm

Einhell Fixetto 18/50 N Solo Çivi Çakma Tabancası (Akü Hariç) Fiyatları

Einhell Fixetto 18/50 N Akülü Çivi Çakma Makinesi Akü ve Şarj Hariç – 4257795

Satıcı: makinexpert

8.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 8940.00
Einhell Fixetto 18/50 N Akülü Çivi Çakma Makinesi Akü ve Şarj Hariç – 4257795

Satıcı: SemizMakina

8.974,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 8974.32
Einhell Fıxetto 18/50 N Akülü Çivi Çakma 4257795

Satıcı: nalburcenter

10.109,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 10109.60
Einhell FIXETTO 18/50 N - Solo, Akülü Çivi Çakma Makinesi ve Einhell 18V 2,5 Ah PXC Starter Kit (Başlangıç Seti)

Satıcı: Amazon.com.tr

10.215,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

4 10225
Einhell FIXETTO 18/50 N - Solo, Akülü Çivi Çakma Tabancası (Akü ve şarj cihazı dahil değildir) - 4257795

Satıcı: 3 Çınar

11.986,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 11986.15
Einhell Professional Akülü Çivi Çakma Tabancası FIXETTO 18/50 N Power X-Change (18V, 60 atış/dk, maksimum 50 mm çivi uzunluğu, derinlik ayarı, tekli/seri atış modu, 500 çivi dahil) - 4257795

Satıcı: Amazon.com.tr

12.274,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

6 12284
Einhell FIXETTO 18/50 N - Solo, Akülü Çivi Çakma Tabancası (Akü ve şarj cihazı dahil değildir) - 4257795

Satıcı: Einhell TR

12.585,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 12585.00

Einhell Fixetto 18/50 N Solo Çivi Çakma Tabancası (Akü Hariç) Fiyat Geçmişi

Einhell Fixetto 18/50 N Solo Çivi Çakma Tabancası Ürün Ailesi

Einhell Fixetto 18/50 N Solo Çivi Çakma Tabancası (Akü Hariç) Temel Özellikleri

Akü Hariç
18 V
60 atım/dk
100 adet
15-50 mm
1 mm

Einhell Fixetto 18/50 N Solo Çivi Çakma Tabancası (Akü Hariç) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÇİVİ ÖZELLİKLERİ

• Çivi Uzunluğu 15-50 mm
• Çivi Kalınlığı 1 mm
• Kartuş Kapasitesi (Çivi) 100 adet
• Çivi Tipi 18GA

TASARIM

• Renk Seçenekleri Kırmızı
• Ağırlık 2.82 kg

Einhell Fixetto 18/50 N Solo Çivi Çakma Tabancası (Akü Hariç) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.