Çalışma Şekli:
Atış Hızı:
20 atım/dk
Çivi Uzunluğu:
14 mm
Çivi Kalınlığı:
1.16-1.27 mm
Zımba Genişliği:
11.4 mm
Zımba Kalınlığı:
0.75 mm
Zımba Uzunluğu:
6-14 mm

Einhell TC-EN 20 E Çivi Çakma Tabancası Fiyatları

Einhell TC-EN 20 E, Elektrikli Zımba

Satıcı: KatarYapiMarket

1.933,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 1943.49
Einhell Tc-En 20 E Elektrikli Zımba Makinesi

Satıcı: KatarMarket

1.952,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1952.90
Einhell TC-EN 20 E, Elektrikli Zımba - 4257890

Satıcı: Katar Market

2.015,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 2015.20
Einhell TC-EN 20 E Elektrikli Zımba - 4257890

Satıcı: KatarMarket

2.096,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 2096.67
Einhell TC-EN 20 E, Elektrikli Zımba - 4257890

Satıcı: KatarMarket

2.146,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 2146.90
Einhell TC-EN 20 E Elektrikli Zımba - 4257890

Satıcı: SemizMakina

2.356,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 2356.82
Einhell Elektrikli Zımba Ve Çivi Çakma Makinesi Tc-En 20 E

Satıcı: YAPICENTER

2.407,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 2407.90
Einhell TC-EN 20 E, Elektrikli Zımba - 4257890

Satıcı: Aykateknik

2.563,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 2563.93
Einhell TC-EN 20 E Elektrikli Zımba

Satıcı: Aykateknik

2.760,05 TL + Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 2770.05
Einhell TC-EN 20 E, Elektrikli Zımba - 4257890

Satıcı: Aykateknik

3.118,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 3118.70
Einhell Tc-En 20 E, Elektrikli Zımba (Standart)

Satıcı: Toy Fox

4.560,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

11 4570.99

Einhell TC-EN 20 E Çivi Çakma Tabancası Fiyat Geçmişi

Einhell TC-EN 20 E Çivi Çakma Tabancası Temel Özellikleri

20 atım/dk
14 mm
1.16-1.27 mm
11.4 mm
0.75 mm
6-14 mm

Einhell TC-EN 20 E Çivi Çakma Tabancası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÇİVİ ÖZELLİKLERİ

• Çivi Uzunluğu 14 mm
• Çivi Kalınlığı 1.16-1.27 mm
• Çivi Tipi Tip 47

ZIMBA ÖZELLİKLERİ

• Zımba Uzunluğu 6-14 mm
• Zımba Genişliği 11.4 mm
• Zımba Kalınlığı 0.75 mm
• Zımba Tipi Tip 53

TASARIM

• Renk Seçenekleri Kırmızı

Einhell TC-EN 20 E Çivi Çakma Tabancası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.