Çalışma Şekli:
Akü Durumu:
Akü Hariç
Akü Voltajı:
18 V
Atış Hızı:
20 atım/dk
Kartuş Kapasitesi (Çivi):
100 adet
Kartuş Kapasitesi (Zımba):
100 adet
Çivi Uzunluğu:
15-32 mm
Çivi Kalınlığı:
1 mm

Einhell TE-CN 18 Li Solo Çivi Çakma Tabancası (Akü Hariç) Fiyatları

Einhell Akülü Çivi ve Zımba Tabancası TE-CN 18 Li - Solo Power X-Change (Li-Ion, 18V, zımba ve çivi tabancası, maksimum 20 atış/dk, 300 çivi ve 300 zımba dahil) - 4257790

Satıcı: Amazon.com.tr

4.827,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 4837.6
Einhell TE-CN 18 Li - Solo Akülü Çivi ve Zımba Tabancası - 4257790

Satıcı: smtmarket

4.827,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 4827.60
Einhell TE-CN 18 Li - Solo Akülü Çivi ve Zımba Tabancası - 4257790

Satıcı: ktrstore

5.188,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 5188.02
Einhell TE-CN 18 Li - Solo, Akülü Çivi ve Zımba Tabancası (Akü ve şarj cihazı dahil değildir) - 4257790

Satıcı: SMT MARKET

5.318,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 5318.75
Einhell Te-Cn 18 Li - Solo, Akülü Zımba - 4257790

Satıcı: SMTMARKET

5.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 5400.00
Einhell Te-Cn 18 Li - Solo, Akülü Zımba - 4257790

Satıcı: Ktrstore

5.463,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 5463.40
Einhell TE-CN 18 Li - Solo, Akülü Çivi ve Zımba Tabancası (Akü ve şarj cihazı dahil değildir) - 4257790

Satıcı: Einhell TR

7.385,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 7385.00
Einhell Akülü Çivi Ve Zımba Tabancası Te-Cn 18 Li-Solo Power X-Change (Li-Ion, 18V, Zımba Ve Çivi (Standart)

Satıcı: Toy Fox

10.951,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

8 10961

Einhell TE-CN 18 Li Solo Çivi Çakma Tabancası (Akü Hariç) Fiyat Geçmişi

Einhell TE-CN 18 Li Solo Çivi Çakma Tabancası Ürün Ailesi

Einhell TE-CN 18 Li Solo Akü Hariç Çivi Çakma Tabancası / Zımba Tabancası Akü Hariç 4.827,60 TL
Einhell TE-CN 18 Li Akü Dahil Çivi Çakma Tabancası / Zımba Tabancası Akü Dahil 6.052,60 TL

Einhell TE-CN 18 Li Solo Çivi Çakma Tabancası (Akü Hariç) Temel Özellikleri

Akü Hariç
18 V
20 atım/dk
100 adet
15-32 mm
1 mm
Zımba Genişliği:
5.7 mm
Zımba Kalınlığı:
1 mm
Zımba Uzunluğu:
16-22 mm

Einhell TE-CN 18 Li Solo Çivi Çakma Tabancası (Akü Hariç) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÇİVİ ÖZELLİKLERİ

• Çivi Uzunluğu 15-32 mm
• Çivi Kalınlığı 1 mm
• Kartuş Kapasitesi (Çivi) 100 adet

ZIMBA ÖZELLİKLERİ

• Zımba Uzunluğu 16-22 mm
• Zımba Genişliği 5.7 mm
• Zımba Kalınlığı 1 mm
• Kartuş Kapasitesi (Zımba) 100 adet

TASARIM

• Renk Seçenekleri Kırmızı
• Ağırlık 2.07 kg

Einhell TE-CN 18 Li Solo Çivi Çakma Tabancası (Akü Hariç) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.