Çalışma Şekli:
Atış Hızı:
20 atım/dk
Kartuş Kapasitesi (Çivi):
80 adet
Kartuş Kapasitesi (Zımba):
100 adet
Çivi Uzunluğu:
15-16 mm
Zımba Uzunluğu:
8-16 mm

KLPRO KLZC6030E Çivi Çakma Tabancası Fiyatları

KLPRO KLZC6030E Elektrikli Çivi ve Zımba Çakma Makinesi

Satıcı: TARIM NALBUR VE MAKİNA

1.142,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 1142.95
KLPRO KLZC6030E Elektrikli Profesyonel 15mm Çivi ve Zımba Tabancası

Satıcı: Hırdavatshow

1.373,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 1373.62
Klpro Klzc6030e Elektrikli Profesyonel 15 Mm Çivi Ve 8-16 Mm Zımba Çakma Tabancası

Satıcı: TOOLSMARKETİM

1.392,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1392.90
Klpro KLZC6030E Elektrikli Profesyonel 15 MM Çivi ve 8-16 MM Zımba Çakma Tabancası

Satıcı: moyas

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 1399.00
KLPRO KLZC6030E Elektrikli Profesyonel 15mm Çivi ve Zımba Tabancası

Satıcı: HEPSİMARKALI.COM

1.410,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 1410.75
Klpro KLZC6030E Elektrikli Profesyonel 15 MM Çivi ve 8-16 MM Zımba Çakma Tabancası

Satıcı: hirdavatshow

1.440,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 1440.72
Klpro Klzc6030e Elektrikli Profesyonel 15 Mm Çivi Ve 8-16 Mm Zımba Çakma Tabancası

Satıcı: HEPSİMARKALI

1.473,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 1473.10
KLPro ELEKTRİKLİ ÇİVİ ZIMBA TABANCASI KLZC6030E

Satıcı: icatech

1.521,32 TL + Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

8 1531.32
KLPRO Kl Pro Klzc6030e Elektrikli Profesyonel 15 Mm Çivi Çakma Ve 8/16 Zımba Çakma Makinesi

Satıcı: TARIM NALBUR VE MAKİNA

1.578,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 1578.55
Klpro KLZC6030E Elektrikli Profesyonel 15 mm Çivi Çakma Makinesi

Satıcı: Aykateknik

2.874,36 TL + Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

10 2884.36

KLPRO KLZC6030E Çivi Çakma Tabancası Fiyat Geçmişi

KLPRO KLZC6030E Çivi Çakma Tabancası Temel Özellikleri

20 atım/dk
80 adet
100 adet
15-16 mm
8-16 mm

KLPRO KLZC6030E Çivi Çakma Tabancası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÇİVİ ÖZELLİKLERİ

• Çivi Uzunluğu 15-16 mm
• Kartuş Kapasitesi (Çivi) 80 adet
• Çivi Tipi F Serisi KLZ15F

ZIMBA ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Seçenekleri Yeşil
• Ağırlık 1.2 kg

KLPRO KLZC6030E Çivi Çakma Tabancası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.