Çalışma Şekli:
Atış Hızı:
20 atım/dk
Kartuş Kapasitesi (Çivi):
100 adet
Kartuş Kapasitesi (Zımba):
100 adet
Çivi Uzunluğu:
15-32 mm
Zımba Uzunluğu:
15-25 mm

KLPRO KLZC6041E Çivi Çakma Tabancası Fiyatları

KLPRO Klzc6041e Elektrikli Profesyonel 15/32mm Çivi Çakma Ve 15/25 Zımba Çakma Makinesi

Satıcı: TARIM NALBUR VE MAKİNA

1.708,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 1708.37
KLPRO KLZC6041E Elektrikli Çivi ve Zımba Makinesi

Satıcı: TARIM NALBUR VE MAKİNA

1.768,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1768.88
Klpro Klzc6041E 1.72 Kg Elektrikli Çivi Ve Zimba Çakma Makinesi

Satıcı: HİYSHOP

2.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 2200.00
Klpro Elektrikli Çivi Zımba Tabancası Klzc6041e

Satıcı: Ab Teknik Hırdavat

2.331,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 2331.70
Klpro Klzc6041E 1.72 Kg Elektrikli Çivi Ve Zimba Çakma Makinesi

Satıcı: HEPSİMARKALI.COM

2.351,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 2351.25
Klpro Klzc6041e Profesyonel Elektrikli 15-25 Mm Zımba Çakma Ve 15-32 Mm Çivi Çakma Tabancası

Satıcı: TOOLSMARKETİM

2.355,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 2355.30
Klpro KLZC6041E Profesyonel Elektrikli 15-25 MM Zımba Çakma ve 15-32 MM Çivi Çakma Tabancası

Satıcı: moyas

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 2399.00
KLPRO ELEKTRİKLİ ÇİVİ ZIMBA TABANCASI KLPRO KLZC6041E 2.547,92 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 2557.92
Klpro KLZC6041E Profesyonel Elektrikli 15-25 MM Zımba Çakma ve 15-32 MM Çivi Çakma Tabancası

Satıcı: toolsmarketim | 374 yorum

2.625,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 2625.04
KLPRO KLZC6041E 1.72 KG ELEKTRİKLİ ÇİVİ ve ZIMBA ÇAKMA MAKİNESİ

Satıcı: TEKTIKLAYANINDA

2.761,01 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 2771.01

KLPRO KLZC6041E Çivi Çakma Tabancası Fiyat Geçmişi

KLPRO KLZC6041E Çivi Çakma Tabancası Temel Özellikleri

20 atım/dk
100 adet
15-32 mm
15-25 mm

KLPRO KLZC6041E Çivi Çakma Tabancası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÇİVİ ÖZELLİKLERİ

• Çivi Uzunluğu 15-32 mm
• Kartuş Kapasitesi (Çivi) 100 adet
• Çivi Tipi F Serisi KLZ15F

ZIMBA ÖZELLİKLERİ

• Zımba Uzunluğu 15-25 mm
• Kartuş Kapasitesi (Zımba) 100 adet
• Zımba Tipi KLZC20 Tip 200 Tip 90

TASARIM

• Renk Seçenekleri Yeşil
• Ağırlık 1.7 kg

KLPRO KLZC6041E Çivi Çakma Tabancası İle En Çok Karşılaştırılan Çivi ve Zımba Tabancaları

KLPRO KLZC6041E Çivi Çakma Tabancası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.