Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Pro-Hırdavat | 5 yorum
6.916,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 6916.95 WORX WX840 20Volt/2.0Ah. Li-ion Şarjlı Profesyonel 16-40mm Zımba ve 15-50mm Çivi Çakma + 2900 Adet Yedek Zımba ve ÇiviSatıcı: Amazon.com.tr
7.480,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 7480.51 WORX WX840 20Volt/2.0Ah. Li-ion Şarjlı Profesyonel 16-40mm Zımba ve 15-50mm Çivi Çakma + 2900 Adet Yedek Zımba ve ÇiviSatıcı: Hirmanya
7.621,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 7631 Worx WX840 20 V 2.0 Ah. Li-ion Çivi Çakma + 2900 Adet Yedek Zımba ve ÇiviSatıcı: emire-ticaret
7.953,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 7953.40 Worx WX840 20 V 2.0 Ah. Li-ion Çivi Çakma + 2900 Adet Yedek Zımba ve ÇiviSatıcı: HEPTENAL
8.046,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 8046.12 WORX WX840 20Volt/2.0Ah. Li-ion Şarjlı Profesyonel 16-40mm Zımba ve 15-50mm Çivi Çakma + 2900 Adet Yedek Zımba ve ÇiviSatıcı: Mavilim Elektronik
8.898,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 8898.30 WORX WX840 Akülü Çivi-Zımba Çakma Tabancası 20 Volt Tek Akü 9.984,80 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 9994.8 WORX WX840 20Volt/2.0Ah. Li-ion Şarjlı Profesyonel 16-40mm Zımba ve 15-50mm Çivi Çakma + 2900 Adet Yedek Zımba ve ÇiviSatıcı: BTPEAK
10.529,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 10529.76