Çalışma Şekli:
Akü Durumu:
Akü Dahil
Akü Voltajı:
20 V
Atış Hızı:
80 atım/dk
Kartuş Kapasitesi (Çivi):
100 adet
Çivi Uzunluğu:
15-50 mm

Worx WX842 Çivi Çakma Tabancası Fiyatları

WORX WX842 20Volt/2.0Ah Li-ion 15-50mm Profesyonel Şarjlı Çivi Çakma Makinesi + 2700 Adet Yedek Çivi

Satıcı: hirmanya

11.024,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 11034
Worx Wx842 20Volt/2.0Ah Li-İon 15-50Mm Profesyonel Şarjlı Çivi Çakma Makinesi + 2700 Adet Yedek Çivi

Satıcı: Mavilim Elektronik

11.243,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 11243.25
Worx Wx842 20Volt/2.0Ah Li-İon 15-50Mm Profesyonel Şarjlı Çivi Çakma Makinesi + 2700 Adet Yedek Çivi

Satıcı: HİRMANYA

11.395,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 11395.84
Worx Wx842 20Volt/2.0Ah Li-İon 15-50Mm Profesyonel Şarjlı Çivi Çakma Makinesi + 2700 Adet Yedek Çivi

Satıcı: Hirmanya

12.025,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

4 12025.20
Worx WX842 20 V/2.0 AH Li-ion 15-50 MM Şarjlı Çivi Çakma Makinesi + 2700 Adet Yedek Çivi

Satıcı: Hirmanya

12.032,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 12032.60
Worx WX842 20 V/2.0 AH Li-ion 15-50 MM Şarjlı Çivi Çakma Makinesi + 2700 Adet Yedek Çivi

Satıcı: prohirdavat

12.271,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 12271.35
Worx Wx842 20Volt/2.0Ah Li-İon 15-50Mm Profesyonel Şarjlı Çivi Çakma Makinesi + 2700 Adet Yedek Çivi

Satıcı: Mavilim Elektronik

12.517,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 12517.60
WORX WX842 20Volt/2.0Ah Li-ion 15-50mm Profesyonel Şarjlı Çivi Çakma Makinesi + 2700 Adet Yedek Çivi

Satıcı: Hirmanya

12.789,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 12799
Worx Wx842 20Volt/2.0Ah Li-Ion 15-50Mm Profesyonel Şarjlı Çivi Çakma Makinesi + 2700 Adet Yedek Çivi (Standart)

Satıcı: Toy Fox

24.720,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 24730

Worx WX842 Çivi Çakma Tabancası Fiyat Geçmişi

Worx WX842 Çivi Çakma Tabancası Temel Özellikleri

Akü Dahil
20 V
80 atım/dk
100 adet
15-50 mm

Worx WX842 Çivi Çakma Tabancası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÇİVİ ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 2.8 kg

Worx WX842 Çivi Çakma Tabancası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.