Çalışma Şekli:
Akü Durumu:
Akü Dahil
Akü Voltajı:
20 V
Atış Hızı:
80 atım/dk
Zımba Uzunluğu:
16-40 mm

Worx WX844 Zımba Tabancası Fiyatları

WORX WX844.9 20Volt 16-40mm Profesyonel Şarjlı Zımba Makinesi + 2700 Adet Yedek Zımba (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: hirmanya

9.684,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

1 9694
WORX WX844.9 20Volt 16-40mm Profesyonel Şarjlı Zımba Makinesi + 2700 Adet Yedek Zımba (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: HİRMANYA

10.016,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 10016.10
WORX WX844.9 20Volt 16-40mm Profesyonel Şarjlı Zımba Makinesi + 2700 Adet Yedek Zımba (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: Mavilim Elektronik

10.279,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 10279.50
Worx Wx844.9 20Volt 16-40Mm Profesyonel Şarjlı Zımba Makinesi + 2700 Adet Yedek Zımba (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: Hirmanya

10.558,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 10558.10
WORX WX844.9 20Volt 16-40mm Profesyonel Şarjlı Zımba Makinesi + 2700 Adet Yedek Zımba (Akü Dahil Değildir) 10.869,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 10879
Worx Wx844.9 20Volt 16-40Mm Profesyonel Şarjlı Zımba Makinesi + 2700 Adet Yedek Zımba (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: Mavilim Elektronik

10.990,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 10990.60
WORX WX844.9 20Volt 16-40mm Profesyonel Şarjlı Zımba Makinesi + 2700 Adet Yedek Zımba (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: ProHırdavat

11.663,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 11673
WORX 20Volt 16-40mm Profesyonel Şarjlı Zımba Makinesi + 2700 Adet Yedek Zımba (Akü Dahil Değ

Satıcı: 3 Çınar

11.938,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 11938.00
WORX 20Volt 16-40mm Profesyonel Şarjlı Zımba Makinesi + 2700 Adet Yedek Zımba (Akü Dahil Değ

Satıcı: ProHırdavat

11.991,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 11991.00
WORX WX844 20Volt/2.0Ah Li-ion 16-40mm Profesyonel Şarjlı Zımba Makinesi + 2700 Adet Yedek Zımba

Satıcı: Amazon.com.tr

12.260,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

10 12270.7
Worx WX844 20 V/2.0 AH Li-İon 16-40 MM Şarjlı Zımba Makinesi + 2700 Adet Yedek Zımba

Satıcı: Hirmanya

13.418,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 13418.95
Worx WX844 20 V/2.0 AH Li-İon 16-40 MM Şarjlı Zımba Makinesi + 2700 Adet Yedek Zımba

Satıcı: prohirdavat

13.834,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

12 13834.04

Worx WX844 Zımba Tabancası Fiyat Geçmişi

Worx WX844 Zımba Tabancası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ZIMBA ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 2.8 kg

Worx WX844 Zımba Tabancası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.