Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bosch Professional GKS 235 Turbo Daire Testere (2.050 W, Testere çapı: 235 mm, Göbek çapı: 30 mm, Ahşapta kesme kapasitesi: 85 mm) Satıcı: YeniseY
9.244,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
1 9254.12
Bosch Professional GKS 235 2050 W 235 MM Turbo Daire Testere - 06015A2001 Satıcı: YeniseY
9.639,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
2 9639.05
Bosch Professional GKS 235 2050 W 235 MM Turbo Daire Testere - 06015A2001 Satıcı: düzeyhırdavat
9.660,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 9660.00
Bosch Professional Gks 235 Turbo Daire Testere Satıcı: Hausport
9.772,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 9772.24
Bosch Gks 235 Turbo Daire Testere
Satıcı: Hausport
10.112,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 10112.40
Bosch Gks 235 Turbo Daire Testere
Satıcı: Ulupınar Ticaret
10.166,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 10166.20
Bosch Professional Gks 235 Turbo Daire Testere Satıcı: Ulupınar
10.223,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
7 10223.06