Güç:
Kullanım Tipi:
Güç Kaynağı:
Testere Çapı:
Boşta Devir Sayısı (En Çok):
5500 dev/dk
Maksimum Kesim Açısı:
Kesme Derinliği 90°:
67 mm
Kesme Derinliği 45°:
46 mm

Einhell TC-CS 1410 Daire Testere Fiyatları

Einhell Daire Testere TC-CS 1410 (1.410 W, testere bıçağı Ø190 x Ø30 mm, maksimum kesme derinliği 67 mm, ayırıcı kama, mil kilidi, kesme derinliği ve eğim açısı için aletsiz ayar) - 4331050

Satıcı: Amazon.com.tr

3.526,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 3536
Einhell Tc-Cs 1410 Daire Testere - 4331050

Satıcı: 7Kat Endüstriyel

3.551,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 3551.10
Einhell Tc-Cs 1410 Daire Testere - 4331050

Satıcı: KatarMarket

3.710,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 3710.20
Einhell TC-CS 1410, Daire Testere - 4331050

Satıcı: Katar Market

3.808,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

4 3808.34
Einhell TC-CS 1410 Daire Testere - 4331050

Satıcı: KatarMarket

3.948,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 3948.63
Einhell TC-CS 1410 Daire Testere - 4331050

Satıcı: düzeyhırdavat

4.243,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

6 4243.00
Einhell TC-CS 1410, Daire Testere - 4331050

Satıcı: Deppo Market

4.274,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

7 4274.14
Einhell TC-CS 1410, Daire Testere + Einhell Alüminyum Daire Testere Rayı 2x1000 mm

Satıcı: Amazon.com.tr

6.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 6499
Einhell Daire Testere Tc-Cs 1410 (1.410 W, Testere Bıçağı Ø190 X Ø30 Mm, Maksimum Kesme Derinliği 67 (Çok Renkli)

Satıcı: Toy Fox

8.058,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 8068.99

Einhell TC-CS 1410 Daire Testere Fiyat Geçmişi

Einhell TC-CS 1410 Daire Testere Temel Özellikleri

Güç:
5500 dev/dk
67 mm
46 mm

Einhell TC-CS 1410 Daire Testere Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 1410 W
• Boşta Devir Sayısı (En Çok) 5500 dev/dk
• Testere Çapı 190 mm
• Testere Göbek Çapı 30 mm
• Maksimum Kesim Açısı 45 Derece
• Kesme Derinliği 45° 46 mm
• Kesme Derinliği 90° 67 mm

TASARIM VE AKSESUAR

Einhell TC-CS 1410 Daire Testere İle En Çok Karşılaştırılan Daire Testereler

Einhell TC-CS 1410 Daire Testere Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.