Kullanım Tipi:
Güç Kaynağı:
Akü Voltajı:
Testere Çapı:
Boşta Devir Sayısı (En Çok):
4200 dev/dk
Maksimum Kesim Açısı:
Kesme Derinliği 90°:
54 mm
Kesme Derinliği 45°:
35 mm

Einhell TE-CS 18/165-1 Li Solo Daire Testere (Aküsüz) Fiyatları

Einhell Akülü Daire Testere TE-CS 18/165-1 Li-Solo Power X-Change (18 V, Li-Ion, Ø165 x Ø20 mm Testere Bıçağı, Aletsiz Kesim Derinliği ve Açı Ayarı, Akü ve Şarj Cihazı Dahil Değildir) - 4331207

Satıcı: Amazon.com.tr

3.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 3590
Einhell TE-CS 18/165-1 Li Solo Akülü Daire Testere - 4331207

Satıcı: tarimmakinamarket

3.813,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 3813.66
Einhell TE-CS 18/165-1 Li Solo Akülü Daire Testere - 4331207

Satıcı: SemizMakina | 7 yorum

4.183,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 4183.35
Einhell Te-Cs 18/165/1 Li Solo Daire Testere - Akü Hariç

Satıcı: DURSUNLAR TİCARET

4.270,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 4270.60
Einhell Te-Cs 18/165/1 Li Solo, Akülü Daire Testere

Satıcı: YAPICENTER

4.325,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 4325.20
Einhell TE-CS 18/165/1 Li Solo, Daire Testere+Einhell 18V 2, 0 Ah Li-ion Power-X-Change, Akü

Satıcı: Amazon.com.tr

4.984,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

6 4994.68
Einhell Te-cs 18/165-1li Şarjlı Daire Testere +4.0ah Akü Şarj Aleti

Satıcı: Yapıcenter

6.331,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

7 6331.50
Einhell Te-cs 18/165-1li Şarjlı Daire Testere +4.0ah Akü Şarj Aleti

Satıcı: Einhell Şanlıurfa Bayi

6.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 6349.00

Einhell TE-CS 18/165-1 Li Solo Daire Testere (Aküsüz) Fiyat Geçmişi

Einhell TE-CS 18/165-1 Li Solo Daire Testere Ürün Ailesi

Einhell TE-CS 18/165-1 Li Solo (4331207) Daire Testere Aküsüz 3.580,00 TL
Einhell TE-CS 18/165-1 Li (2X4.0Ah) Daire Testere Akü Dahil 8.540,50 TL

Einhell TE-CS 18/165-1 Li Solo Daire Testere (Aküsüz) Temel Özellikleri

4200 dev/dk
54 mm
35 mm
Paralel Kesme Klavuzu:
Var
Açılı Kesim:
Var

Einhell TE-CS 18/165-1 Li Solo Daire Testere (Aküsüz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Daire Testere
• Güç Kaynağı Akü
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Diğer Özellikler Alüminyum Taban Levhası Derinlik Ayarı İlave Tutamak LED Aydınlatma Mil Kilitleme Tek Elle Kullanıma Uygun Toz Emme Sistemi

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı (En Çok) 4200 dev/dk
• Testere Çapı 165 mm
• Testere Göbek Çapı 20 mm
• Açılı Kesim Var
• Maksimum Kesim Açısı 45 Derece
• Kesme Derinliği 45° 35 mm
• Kesme Derinliği 90° 54 mm

AKÜ ÖZELLİKLERİ

• Akü Durumu Aküsüz
• Akü Voltajı 18 V
• Akü Tipi Li-ion

TASARIM VE AKSESUAR

Einhell TE-CS 18/165-1 Li Solo Daire Testere (Aküsüz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.